به لطف توسعه*ای که به طرفداران و اعضای جامعه آنلاین dogecoin نسبت داده می*شود، این ارز دیجیتال انگیزه*ای برای حفظ و نگهداری می*کند، به این معنی که هر بار که Dogecoin نوزاد معامله می*کنید، ۱۰ درصد کارمزد دریافت می*شود.
Baby Doge اینگونه توصیف می شود، که اخیراً به صرافی ارزهای دیجیتال اضافه شده و زاییده فکر یک ماهه Dogecoin محبوب است. ادعای شهرت او؟ با یک سگ شیبا اینو که با محبت به شما نگاه می کند، Baby Doge سرعت تراکنش های سریع تری را ارائه می دهد و یک توکن کشاورزی مبتنی بر یک سیستم سهامداری هوشمند یکپارچه است، به این معنی که هر چه بیشتر تراکنش کنید، پول بیشتری به کیف پول شما اضافه می شود.اهداف جاه طلبانه بیبی دوج کوین


اولین قیمت ثبت شده نوزاد dogecoin که در 1 ژوئن 2021 تأسیس شد 0.000000000175 دلار بود. با یک برنامه ایجاد شش مرحله ای با مجموع عرضه 420 کوادریلیون توکن، این آخرین مرحله است که همه چیز به معنای واقعی کلمه در حال گرم شدن است! به سوزاندن فیزیکی 125 کوادریلیون توکن و تجلی یک دین کامل Dogecoin با ارزش بازار 500 میلیارد دلاری فکر کنید! در حال حاضر، 1 Baby Doge فقط 0.0000000061 دلار ارزش دارد که تنها 0.04 درصد از ارزش فعلی بازار بیت کوین است.


در حال حاضر، ارزش بازار Baby Dogecoin تقریباً 304,458,000 دلار است که توسط ایلان ماسک، بنیانگذار تسلا تأیید شده است، که توییت های مکرر حمایتی او نیز یکی از دلایل اصلی رشد Dogecoin بود. از 5 جولای 2021، Dogecoin با قیمت 0.2319 دلار معامله می شود.
به لطف توسعه*ای که به طرفداران و اعضای جامعه آنلاین dogecoin نسبت داده می*شود، این ارز دیجیتال انگیزه*ای برای حفظ و نگهداری می*کند، به این معنی که هر بار که Dogecoin نوزاد معامله می*کنید، ۱۰ درصد کارمزد دریافت می*شود. این بدان معناست که هر بار که این آلتکوین را بفروشید ۱۰ درصد ضرر می کنید. تقسیم بندی به این صورت است که 5 درصد بین هر سرمایه گذار جدید Dogecoin به نسبت معینی توزیع می شود و 5 درصد نیز در یک استخر نقدینگی با یکی دیگر از ارزهای رمزپایه محبوب، بایننس کوین، توزیع می شود. در حال حاضر، آلتکوین تنها در سه صرافی داخلی و بین المللی معامله می شود، یعنی BitbnS، وزیرX و Binance.
در صورتیکه قصد آشنایی با ارز دیجیتال بیبی دوج و یا سایر رمزارزها را دارید و می خواهید علم تحلیل بازار را به روش های مختلف آموزش ببنید، حتما در دوره های آکادمی پارسیان بورس شرکت کنید.


استفاده نهایی؟


به گفته ادول پاتل، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Mudrex، یک پلت فرم معاملات رمزنگاری خودکار، پذیرش در مقیاس بزرگ یک ارز دیجیتال خاص تا حد زیادی به ارزش افزوده و استفاده نهایی قابل قبول آن بستگی دارد. طی سال*ها، اختلالات در صنعت کریپتو توسط توکن*هایی ایجاد شده است که موارد استفاده عملی دارند. به بیان ساده، اگر یک توکن کریپتو هر تراکنش مالی را کمی کارآمدتر کند، آن توکن معمولاً مورد پذیرش گسترده*ای قرار می*گیرد. سکه*هایی که برای افزایش ارزش صرفاً به توییت*ها متکی هستند، در نهایت سرعت خود را از دست خواهند داد."


این موضوع برای تمام ارزهای دیجیتال اصلی در گردش امروز صادق است. به عنوان مثال، اتریوم را در نظر بگیرید که فراتر از انجام تراکنش*ها در ارز دیجیتال اصلی خود، اتر، تسهیل می*کند. برنامه های کاربردی مبتنی بر بلاک چین، فرصت های هیجان انگیزی را برای توسعه قراردادهای هوشمند، امور مالی غیرمتمرکز و موارد دیگر باز می کند.


به طور مشابه، چیا را در نظر بگیرید، که یک ارز دیجیتال نسبتا کوچک با ارزش بازار فعلی تنها 245,414,741 دلار (24.5 کرور) با توجه به ارزش بازار سکه است. اما مورد کاربر نهایی او ارزش قانع*کننده*ای دارد و مدرکی دال بر فضا و زمان برای استفاده از راه*حل*های ذخیره*سازی ابری و مقابله با مسائل منفی محیطی که مدت*هاست جهان استخراج ارزهای دیجیتال را درگیر کرده است، ارائه می*کند.


جامعه رمزارز در حال حاضر به طور گسترده در «BabyDoge» به دو بخش تقسیم شده است. یک بخش از بیش از 300000 حامی به سیستم سهامداری هوشمند یکپارچه "BabyDoge" اعتقاد دارند و آن را جمع آوری می کنند. بخش دیگری معتقد است که این فقط یک طرح سریع ثروتمند شدن است که در نهایت علاقه خود را از دست خواهد داد. نکته اصلی این است که "BabyDoge" سکه ای است که در حال حاضر توسط دیوانگی "ترس از دست دادن" هدایت می شود و در آینده نزدیک کاربرد چندانی ندارد. تا زمانی که توسعه*دهندگان به یک مورد استفاده برای این ارز دیجیتال نپردازند، بعید است که منجر به اختلال جدی در صنعت رمزنگاری شود.» Patel توضیح می*دهد.


آیا بیبی دوج کوین ارزش تبلیغات را دارد؟


باید منتظر بمانید و ببینید. در حالی که این ارز دیجیتال طی 24 ساعت گذشته افزایش 132 درصدی در حجم معاملات را ثبت کرده است، باید دید که آیا Baby Dogecoin به سرنوشت محتومی که اساساً همه ارزهای اصلی میم با آن روبرو هستند تسلیم خواهد شد یا به طور بالقوه یک برنامه هوشمند ارائه خواهد کرد. برای وجود آن، برای تقویت پایداری بلندمدت آن.
به گفته سخنگوی CoinDCX، «تقریباً پس از یک مرد با افزایش تقاضا برای Dogecoin، ایلان ماسک، سرمایه*گذار مشهور کریپتو، اکنون به Baby Dogecoin (BABY DOGE) علاقه نشان داده است، همانطور که در توییت اخیر او مشاهده شد. با این حال، چیزی که ما باید بدانیم این است که اساساً توسعه*ای از Dogecoin بزرگتر خود (DOGE) است. BABYDOGE طبیعتاً تورم زا است زیرا عرضه آن محدود است و روند فعلی کاهش عرضه و افزایش تقاضا تا حد زیادی باعث افزایش قیمت ها می شود. علاوه بر این، BABY DOGE در اصل یک دارایی رمزنگاری مبتنی بر DOGE است که به خودی خود جامعه را بر اساس ارزش فنی آن تقسیم می کند. علیرغم هیاهویی که پیرامون آن وجود دارد، سرمایه*گذاران باید قبل از سرمایه*گذاری در چنین میم کوین*هایی مراقب باشند، زیرا توانایی*های فنی آن*ها محدود است و در حال حاضر به دلیل نفوذ برخی اینفلوئنسرها مورد تقاضا هستند.