✅ پرداخت با کریپتو در پیام رسان لاین‼️


شرکت Line Corporation، ارائه*دهنده یک اپلیکیشن پیام*رسان محبوب در ژاپن، از راه*اندازی یک شرکت جدید برای ارائه خدمات ارز دیجیتال خبر داده است.


شرکت جدید که لاین فایننشال کورپوریشن ( Line Financial Corporation )نامیده می شود، بستری را برای تراکنش و مبادله ارزهای دیجیتال، بیمه و وام فراهم می کند.


������ خدمات ارز دیجیتال از طریق برنامه Line Pay - برنامه پرداخت و انتقال پول از طریق تلفن همراه شرکت در دسترس خواهد بود. طبق ادعای انتشار، سال گذشته، Line Pay شاهد افزایش حجم کلی تراکنش های سالانه به تقریباً 450 میلیارد ین ژاپن (4.1 میلیارد دلار) بود و کاربران ثبت نام شده به 40 میلیون رسید و همچنین در اطلاعیه ای که روز سه*شنبه منتشر شد، شرکت لاین (LINE) اعلام کرد که از روز ۱۶ مارس (25 اسفند)، کاربران این برنامه گزینه ای در بخش آنلاین LINE Pay دریافت خواهند کرد که به واسطه آن می توانند با توکن بومی لاین تحت عنوان لینک LN (که البته نباید با مخفف رمزارز چین لینک اشتباه گرفته شود) پرداخت خود را انجام دهند. این دوره آزمایشی، که تا روز 26 دسامبر (5 دی 1401) ادامه خواهد داشت، با هدف آزمایش موارد کاربرد واقعی توکن*ها و همچنین راحتی و تعداد گزینه*های پرداخت در دسترس کاربران انجام می گیرد.


������ تیم LINE Pay گفته است که در حال بررسی اضافه کردن سایر ارزهای رمزنگاری شده از جمله بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) به گزینه های پرداخت در آینده ای نزدیک بوده و در عین حال مشارکت خود با شرکت های بلاکچین را تقویت می کند. داده های Statista حاکی از آن است که تا سه ماهه سوم سال 2020، پلتفرم لاین بیش از 86 میلیون کاربر فعال ماهانه داشته است که بیش از 68 درصد از جمعیت 126 میلیونی این کشور را شامل می شود.