✅استیبل کوین های جدید بجای تتر( USDT)


در کریپتو استیبل کوین ها برای سود و حفظ سرمایه و در کل ترید بسیار مهم هستند و همیشه مورد توجه سرمایه گذاران بوده اند با این حال تتر به دلیل مشکلاتی مثل عدم شفافیت دارایی دستکاری بازار و مسائل مربوط به انطباق مورد انتقاد قرار گرفته است . بنابر این استیبل کوین های دیگری ساخته و از آن ها استقبال شده است


برای مثل (UST (TerraUSD یک استیبل کوین الگوریتمی که در سپتامبر 2020 راه اندازی شد که در رتبه ۱۸ از نظر ارزش بازار قرار دارد و نشان دهنده پتانسیل عالی آن است
به غیر از UST سایر استیبل کوین ها مثل DAI ؛ USDC و TUSD دیگر تحت سلطه یک ابر قدرت قرار ندارند و رقابت در بین آن ها دیده میشود.


استیبل کوین UST یک ارز دیجیتال است که طبق اصول استیبل کوین*ها، کاملا مقیاس*پذیر اجرا می*شود. این خط مشی باعث شده تا ارز دیجیتال UST علاوه بر ارائه امکانات مالی و ارزی، از برنامه*ها و پروتکل*های امور مالی غیر متمرکز یا همان DeFi نیز پشتیبانی کند. بنابراین، هر پروتکلی را می**توان در این بلاک چین بدون هیچ مانعی به اجرا درآورد.


⚪️ رمز ارز یو اس تی، همچنین به شما امکان می*دهد تا به قابلیت عملیات زنجیره*ای دسترسی داشته باشید. می*توان گفت هدف اصلی ایجاد استیبل کوین UST ارائه همین دسترسی بوده است. به عبارت دیگر، معامله*گران ارزهای دیجیتال می*توانند آن دسته از معاملات خود را که از طریق تمام بلاک چین*های پیشرو پشتیبانی می*شوند، با استفاده از ارز UST و بدون هیچ مانعی انجام دهند.


استیبل کوین غیر متمرکز ترا یو اس دی (UST) مزیت*های ارز دیجیتال و ثبات قیمت فیات را با هم داشته و رقیب بزرگترین استیبل کوین*های بازار شده است.
استیبل کوین UST بخاطر مزایای فراوانی که به همراه دارد، توجه بسیاری از فعالان بازار رمز ارز را به خود جلب کرده است. هرچند، ویژگی*های ارز UST به گونه*ای است که بیشتر از هر گروهی، می*تواند برای سرمایه گذارانی که به دنبال حفظ ارزش دارایی خود در مقاطع مختلف هستند، مفید باشد.


������ مقوله ارزهای دیجیتال و مبادله آنلاین آنها همچنان به اصلاحات فراوانی نیاز دارد. هنوز به قطعیت نمی*توان گفت که جهان با این فناوری جدید کنار آمده است. همچنان راه* زیادی تا همگام شدن جهان با ارزهای رمزنگاری شده باقی مانده است. این امر مستلزم راه*اندازی سیستمی است که از نظر مقیاس*پذیری سطح بالاتری داشته باشد.


یکی از نوآوری*ها در این مسیر، پیاده*سازی سیستم جدیدی از ارزهای دیجیتال است که با نام TerraUSD UST شناخته می*شود. این سیستم مبتنی بر رمز ارزهایی است که روی بلاک چین Terra ساخته می*شوند. ترا یک بلاک چین فعال با قرارداد هوشمند است که از پروژه کازماس (Cosmos) بهره* می*برد.


⭕️ در دنیایی که رمز ارزهای جدید با سرعت بالایی در حال رشد هستند، به* ندرت یک رمز ارز تازه* وارد به عنوان رقیبی جدی ظاهر می*شود. همانطور که می**دانید استیبل* کوین*ها نوعی از دارایی**های دیجیتال هستند که قیمت آن*ها در برابر ارزش دارایی*های سنتی ثابت باقی می**ماند. این ارزها، بیشتر به* منظور کاهش نوسانات قیمت طراحی می*شوند.