پاداش رفرال ها آپدیت شد!


درآمد خود را به عنوان استخراج کننده به حداکثر برسانید!!


استخر ViaBTC از زمان آغاز به کار خود در سال 2016 به یک استخر ماینینگ فراگیر تبدیل شده است که خدمات استخراج حرفه ای، کارآمد، ایمن و پایدار را برای نزدیک به 1 میلیون کاربر در 130 کشور و منطقه ارائه می دهد که با گذشت شش سال تعهد، به بزرگترین استخر استخراج BCH و LTC و یکی از پنج استخر بزرگ BTC تبدیل شده است. علاوه بر این، در فضای ارز دیجیتال نیز شهرت زیادی به دست آورده است. علاوه بر این، در فضای ارز دیجیتال نیز شهرت زیادی به دست آورده است.
استخر ViaBTC تصمیم گرفت تا برای تشویق و دعوت افراد جدید فعال در زمینه ماینینگ، کمیسیون رفرال را ارتقا دهد.


در استخر ViaBTC کمیسیون های رفرال به دو سطح «عمومی» و «سفیر» با امتیازات مختلف تقسیم می شوند. رفرال معمولی با نرخ کمیسیون 10% و در مدت 12 ماه ارائه می شوند، در حالی که رفرال سفیر دارای نرخ کمیسیون 20% هستند که برای همیشه معتبر خواهد بود. همچنين کاربر معرفی شده از سمت شما تا 30 روز از تخفیف 50% کارمزد بهرمند می*شود.
گزینه ی "Referral Rewards" در حال حاضر هم در وب سایت ViaBTC و هم در اپلیکیشن موبایل آن موجود است، برای استفاده از این خدمات ابتدا باید به [Referral Reward] بروید، لینک رفرال انحصاری خود (یا کد QR) را پیدا کنید و سپس آن را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
هنگامی که کاربر ارجاعی از طریق لینک شما ثبت نام کرد و با اتصال ماینری شروع به استخراج کرد، پاداش کمیسیون دریافت خواهید کرد.
اما برای افزایش درآمد خود، همین حالا می توانید با چند کلیک سفیر ViaBTC شده و از 20٪ کمیسیون مادام العمر برخوردار شوید. کافیست ابتدا با لینک یا کد رفرال خود 5 دوست خود را به استخر دعوت کنید و آن ها باید ماینر خود را به استخر ViaBTC متصل کنند سپس باید روی [ Apply for Ambassador] کلیک کنید، اطلاعات مربوطه را وارد کنید و در نهایت درخواست خود را ارسال کنید. ممکن است برسی درخواست سفیر شما حدود 7 روز کاری زمان ببرد، پس از آن میتوانید از کمیسیون 20% لذت ببرید. البته، در نظر داشته باشید تعداد کاربران معتبر معرفی شده توسط سفیر در ماه نباید کمتر از 10 نفر باشد. اگر سفیری سه ماه متوالی این ارزیابی را قبول نشد، به طور خودکار رد صلاحیت می شود.
استخر ViaBTC هیچ محدودیتی برای تعداد رفرال سفیران ViaBTC و کاربران عادی تعیین نمی کند. هرچه کاربران بیشتری را دعوت کنید و قدرت هش آنها بیشتر باشد، از کمیسیون رفرال بالاتری برخوردار خواهید شد. پس منتظر چی هستید؟ اکنون به عنوان یک سفیر به ViaBTC بپیوندید تا در کنار استخر ماینینگ رشد کنید و درآمد ماینینگ خود را به بیشترین مقدار ممکن برسانید!