ارز BabyDoge در 28 دی 1400*در صرافی بزرگ کوینکس لیست شد و (تینا) نماینده فارسی زبان صرافی کوینکس رویداد پرسش و پاسخ در گروه رسمی تلگرام فارسی بیبی دوج برگزار کرد تا به شناساندن و معرفی بیشتر BabyDoge و CoinEx کمک کند.
صرافی کوینکس در شروع و پایان این AMA هدیه ای برای هولدران BabyDoge در نظر گرفت و** دو رد پاکت هرکدام با ارزش 2000CET را در قرار داد همچنین به 14 سوال با کیفیت منتخب شده به هرکدام جایزه 100CET تعلق گرفت.
قبل از شروع سوالات نماینده کوینکس مطالب آغازین و معرفی خود را اینگونه بیان کردند :
سلام من تینا هستم نماینده ای از ایران برای صرافی بین المللی CoinEx .من اینجا هستم تا به پرسش های شما پاسخ بدم.
در ادامه به مرور سوالات پرسیده شده و پاسخ های نماینده کوینکس می پردازیم.
یکی از پر تکرار ترین سوال ها:


[COLOR=var(--color-gray-800)]۱. آیا برای خرید BabyDoge در کوینکس برای ایران نیاز به احراز هویت نیاز هست؟

خیر صرافی کوینکس نیازی به احراز هویت ندارد و* برای برداشت ارز خود نیز به احراز هویت نیاز ندارید و در ثانیه برداشت کاربر انجام خواهد شد همچنین صرافی کوینکس از نظر امنیت حرف اول را میزند و برخلاف تمام صرافی های معتبر و شناخته شده تاکنون هکران موفق به هیچگونه آسیبی نشده اند و نخواهند شد
[/COLOR]
صرافی کوینکس امنیت را اولیت خود قرار داده است و برای این مزیت کارهای بسیار بسیار بزرگی انجام گرفته شده است.
خب ما میدونیم که بیبی دوج ارزی هست که کارمزد داره بدلیل ریوارد که بین هولدرها پخش میشه و توکن سوزی اتومات هست.


[COLOR=var(--color-gray-800)]۲. آیا میتوان در صرافی کوینکس از BabyDoge نوسان گرفت و امکان هولد در صرافی کوینکس هست و از لحاظ امنیتی به چه صورت هست ؟

در صرافی کوینکس کاربران با حجم خریدار و* فروشنده های بالایی روبه رو هستند و چارت دقیقی از ارز مورد نظر دارند، پس کاربران میتونن در لحظه خرید و فروش خودشون رو انجام بدن و*کسب سود کنند.از نظر امنیت مجدد تکرار میکنم که صرافی کوینکس در بالاترین سطح امنیت قرار دارد.
[/COLOR]


[COLOR=var(--color-gray-800)]۳. ممکنه از دلایل لیست شدن بی*بی دوج در صرافی کوینکس برامون بگید؟ ایا کوینکس برنامه ای برای هولدرهای بیبی دوج در اینده داره؟
همینطور که همه کاربران اطلاع دارند کوینکس ارزهای لیست شده را با دقت و بررسی جزئیات دقیق انتخاب میکند و درخواست کاربران در این امر نیز تاثیر زیادی دارد پس BabyDoge انتخاب مناسبی برای لیست شدن در کوینکس بوده است.
کوینکس* ریواردها و خدمات جدیدی را برای این ارز مدنظر دارد.
و برای دوست داران استفاده از اهرم معاملاتی :
[/COLOR]


[COLOR=var(--color-gray-800)]۴. امکان اضافه شدن معاملات مارجین و فیوچرز به بیبی دوج در صرافی کوینکس هست؟
صرافی کوینکس برای ارزهایی با حجم معاملاتی بالا خدماتی مانند AMM,Finance, Perpetual, Margin را ارائه میدهد ، در صورتی که حجم خرید و فروش بالا برود و کاربران درخواست این خدمات را داشته باشند این خدمات برای BabyDoge انجام خواهد شد
[/COLOR]


[COLOR=var(--color-gray-800)]۵. انجام AMM بین بی بی دوج و کوینکس چگونه انجام شد؟
سوال بسیار خوبی هست پس من توضیح کاملی با صبوری به کاربران خواهم داد.خدماتی مثل AMM در صرافی کوینکس باعث سوددهی بیشتر شما میتواند باشد.گر شما وارد یک سری از جفت ارز ها( pay) ها شوید خواهید دید که در قسمت دفتر سفارشات یا order book گزینه*ی دیگری به نام استخر نقدینگی( liquidity pool )قرار دارد که در واقع همان AMM میباشد؛ حتی اگر از گزینه*ی assets استفاده بکنید در بالای صفحه بخش AMM قابل دسترسی میباشد که از این طریق نیز میتوانیم به تمامی جفت ارز*هایی که قابلیت AMM برای انها فعال میباشد دسترسی داشته باشیم.
[/COLOR]
کوینکس به ارزهایی با نقدینگی کمتر کمک میکند تا کاربران خرید و فروش خود را در لحظه به راحتی انجام دهند
ادامه :
AMM= Automated Market Making
در استخر نقدینگی یا liquidity pool شما برای مثال BABYDOGE/USDT هردو ارز BabyDoge و USDT را وارد AMM کوینکس میکنید و در ازای اینکار صرافی کوینکس برای هر معامله*ای روی آن دو جفت ارز انجام میشود کارمزد و پورسانت را به شما پرداخت میکند.و شما میتوانید از حداقل 100USDT وارد کنید.
که حال این پورسانت روی یک سری از جفت ارز*ها 60 درصد میباشد به این معنا که 60 درصد کارمزد این معاملات استخر نقدینگی را به شما پرداخت میکند و روی بعضی از جفت ارز*های دیگر* این کارمزد تا 100 درصد نیز میرسد.
و در اخر ریسک این مسئله: برخلاف دیدگاه خیلی از افراد که فکر میکنند بخش AMM سود صد در صد خالص دارد باید در نظر داشته باشید که این موضوع کاملا اشتباه است براساس تغییرات قیمت و نوساناتی که روی ان جفت ارز خاص اتفاق میوفتد سرمایه*ی شما در معرض یک ریسک میباشد یعنی اگر افت قیمت اتفاق بیوفتد به نسبت روزی که سرمایه*ی شما وارد استخر نقدینگی شده کمتر میشود و اگر رشد قیمت اتفاق بیوفته شما سود کردید و در اینجا شما هستید که بهره*ی بیشتری میبرید.
اگر شما میخواهید وارد هر یک از استخر های نقدینگی شوید کافیست وارد ان جفت ارز خاصی شوید که بخش liquidity pool برای ان فعال است روی دکمه*ی Add کلیک کنید و مبلغ را وارد کنید، کمترین مقدار برای ورود به AMM برای رمز ارز BABYDOGE صد USDT میباشد و مقدار دلخواه BabyDoge را نیز وارد کنید.

روز چهارشنبه یکی سوالات پر تکرار دیگر این سوال بود


[COLOR=var(--color-gray-800)]۶. ایا خرید BabyDoge در صرافی کوینکس* بهتر از پنکیک سواپ یا صرافی های ایرانی هست؟
سوالی که برای تمام کاربران ایرانی پیش اومده ولی قبل از وارد شدن به کوینکس
صرافی کوینکس با افتخار اعلام میکند که کمترین کارمزد را در حال حاضر برای خرید و فروش BabyDoge دارد و کاربران با داشتن CET در کوینکس خود تخفیف چشم گیری در کارمزد را شامل هستند، صرافی کوینکس هیچگونه محدودیتی برای کاربران ایرانی نخواهد داشت و صرافی ایرانی ممکن است برای هم وطنان ما به دلیل قوانین کشور امن نباشد ، در نهایت تصمیم مکان خرید و فروش با کاربر میباشد.
ممنون از شما عزیزان که تو این شرایط تحریم حواستون به هولدرهای ایرانی هست .
[/COLOR]


[COLOR=var(--color-gray-800)]۷. ایا از بیبی دوج با هولد در صرافی کوینکس میتوان سود کسب کرد؟
صرافی کوینکس با افتخار اعلام میکند که کمترین کارمزد را در حال حاضر برای خرید و فروش BabyDoge دارد و کاربران با داشتن CET در کوینکس خود تخفیف چشم گیری در کارمزد را شامل هستند، صرافی کوینکس هیچگونه محدودیتی برای کاربران ایرانی نخواهد داشت و صرافی ایرانی ممکن است برای هم وطنان ما به دلیل قوانین کشور امن نباشد ، در نهایت تصمیم مکان خرید و فروش با کاربر میباشد
[/COLOR]
ممنون از شما عزیزان که تو این شرایط تحریم حواستون به هولدرهای ایرانی هست .


[COLOR=var(--color-gray-800)]۸. ایا از بیبی دوج با هولد در صرافی کوینکس میتوان سود کسب کرد؟
بله در صرافی کوینکس امکان هولد و* نگه داری برای کاربران هست و* میتونن از خدمات کوینکس استفاده بیشتری داشته باشند همچنین کوینکس کیف پول شخصی برای کاربران قرار داده است تا کارمزد انتقال نداشته باشند
[/COLOR]
سری اول سوالات شما عزیزان روز چهارشنبه انتخاب شد و توسط سفیر عزیز کوینکس خانم تینا پاسخ داده شد و به منتخبین در پایان جوایز نقدی توسط صرافی کوینکس اهدا خواهد شد. همچنین در پایان به ۶ سوال دیگر عزیزان پاسخ داده خواهد شد و جوایز نقدی دریافت خواهند کرد.
و ۲ ردپاکت هرکدام به ارزش 2000 ارز cet
که از بین تمام عزیزان انتخاب میشود.[COLOR=var(--color-gray-800)]۹. ایا از اپدیت های شبکه بی بی دوج پشتیبانی میشود؟
بله کوینکس از تمامی آپدیت ها برای ارزهای لیست شده پشتیبانی به عمل خواهد آورد
[/COLOR]


[COLOR=var(--color-gray-800)]۱۰. در معاملات AMM در صورت کاهش قیمت بی بی دوج داریی بی بی دوج ما چه می شود؟؟
برخلاف دیدگاه خیلی از افراد که فکر میکنند بخش AMM سود صد در صد خالص دارد باید در نظر داشته باشید که این موضوع کاملا اشتباه است براساس تغییرات قیمت و نوساناتی که روی ان جفت ارز خاص اتفاق میوفتد سرمایه*ی شما در معرض یک ریسک میباشد یعنی اگر افت قیمت اتفاق بیوفتد به نسبت روزی که سرمایه*ی شما وارد استخر نقدینگی شده کمتر میشود و اگر رشد قیمت اتفاق بیوفته شما سود کردید و در اینجا شما هستید که بهره*ی بیشتری میبرید

[/COLOR]
[COLOR=var(--color-gray-800)]۱۱. چگونه در صرافی کوینکس با هولد BabyDoge سود کنیم؟
صرافی کوینکس برای ارزهایی با حجم معاملاتی بالا خدماتی مانند AMM,Finance, Perpetual, Margin را ارائه میدهد ، در صورتی که حجم خرید و فروش بالا برود و کاربران درخواست این خدمات را داشته باشند این خدمات برای BabyDoge انجام خواهد شد و همچنین با AMM در صرافی کوینکس میتوانید سود بیشتری کسب کنید ������
[/COLOR]