توکن "people"
سومین رویداد از من بپرس کوینکس پس از برگزاری موفقیا امیز دو رویداد قبلی با تیم های ان اف تی و پروتون ، در تاریخ 26 ژانویه 2022 ، با دعوت رسمی کوینکس ازآقایان پاندا و ماتر دو نفر از مدیران ارز پیپل ، در گروه رسمی تلگرام فارسی کوینکس برگزار شد .


این رویداد پرسش و پاسخ برای شناساندن بیشتر توکن پیپل به کاربران فارسی زبان برگزار گردید
قبل از رویداد، ما سوالات کابران کوینکس را جمع آوری و 10 سوال با کیفیت مطرح شده توسط کاربران را انتخاب و به این 10 کاربر، هر نفر 100 توکن پیپل جایزه دادیم.همچنین ما در زمان برگزاری رویداد نیست مجددا 6 سوال منتخب کاربران را انتخاب و به هر یک 100 توکن پیپل جایزه دادیم همچنین ما 1 سوال منتخب تیم کوینکس را هم انتخاب و جمعا 17 سوال را از مهمانلن رویداد پرسیدیم.
در این مقاله، ما مطالب پرسش و پاسخ این رویداد را برای اطلاع بیشتر شما مرور می کنیم:
در ابتدای جلسه ، ضمن خوش امدگویی به مهمانان از ایشان خواسته شد که خودشان را معرفی کنند و میزبان رویداد با اعلام اینکه ایرانیان در طول تاریخ از اقوام باهوش جهان هستند و بسیار علاقه مند به کریپتو ، به میهمانان اعللام کرد که شما امروز در جمع نمایندگان یک جمعیت 80 میلیون نفری ایرانی هستید و اگر صحبت ابتذایی دارید به مخاطبان ما که بیش از 3000 نفر انلاین هستند بگویید.
قبل از شروع سوالات آقای پاندا مطالب آغازین و معرفی خود را اینگونه بیان کردند :
سلام به همگی من پاندا، یکی از مدیران پیپل دایو و خوشحالم که اینجا هستم و آقای ماتر هم گفتند : صحبت کردن با جامعه ایرانی کوینکس بسیار خوب است
در ادامه به مرور سوالات پرسیده شده و پاسخ های تیم پیپل می پردازیم.


۱. چه کسی رمز پیپل را نامگذاری کرد؟
پاسخ: سؤال خوبی است. این یک سوال در مورد داستان ما است ، در نوامبر 2021 کانستراکشن داید برای خرید یک نسخه از قانون اساسی ایالات متحده سرمایه جمع آوری کرد اما در حراج پیشنهاد شد. اهداکنندگان کمک مالی در ازای مشارکت*های اتر خود، رمز پیپل دریافت کردند. این پروژه بسیار محبوب شد و توکن ما به نمادی از وب تری ، آزادی و انسانیت مشترک تبدیل شد. و قیمت 40 برابر افزایش یافت . ما کنستراکشن دایو را بستیم و قرارداد و از مالکیت آن صرف نظر کردیم و توکن پیپل را به جامعه تحویل دادیم ، پیپل دایو ، ارز پیپل را به*عنوان توکن حاکمیتی خود پذیرفته است تا از ویژگی*های منحصربه*فرد استفاده کند و برای دارندگان توکن ارزش ایجاد کند. پیپل دایو یک متا دایو است که به دنبال توسعه و پشتیبانی از ساب دایو هایی است که وب تری را پیش می برند


۲. اهداف شما برای سال 2022 چیست؟
پاسخ: سیستم تشویقی داخلی برای پاداش دادن به مشارکت کنندگان در حال حاضر به طور غیررسمی به مشارکت کنندگان انعام می دهند. سیستم رسمی برای فوریه 2022 پیش بینی شده است . استفاده از زنجیره متقاطع پیپل ، در ژانویه 2022 با سلر نتوورک شریک شدیم و پیپل اکنون به 10 زنجیره برتر تبدیل شده است ..
اولین نسخه وب سایت ما به صورت زنده راه اندازی شد
یک خزانه داری غیرمتمرکز ایجاد کردیم و تکمیل ان در فوریه 2022پیش بینی شده و ما به تازگی چند علامت خود را انتخاب کردیم و همکاری دایو با دابو پیشنهادی که انتظار می رود در اوایل فوریه 2022 ارائه شود
ما پیپل ان اف تی را برای مارس 2022 یا قبل از آن پیش بینی کرده ایم و در صدد ایجاد اولین ساب دایو که یک شرکت غیرمتمرکز رسانه و تجزیه و تحلیل بلاکچین است هستیم


. مزایا یا ویژگی های منحصر به فرد پروژه چیست
پاسخ: این دایو پیشرفته است زیرا به دنبال پیشرفت وب تری و همچنین پیشرو در مدل متا دایو است. نگه داشتن رمزپیپل به شما این امکان را می*دهد تا به تصمیمات اصلی دایو رأی دهید و تعیین کنید. ما در نظر داریم که توکن به دارندگان دسترسی یا مزایای ویژه از شراکت ما را بدهد، ما یک دایو چند ملیتی با بیش از 20 ملیت نمایندگی هستیم. ما در موقعیت مناسبی قرار داریم تا به وب تری در دسترس مردم در سراسر کشورها و زبان*ها کمک کنیم. عدم دسترسی نشان دهنده یک نیاز در فضای رمزنگاری است. توکن پیپل یک سکه میم است و داستان آن در سراسر وب تری شناخته شده است. بسیاری از مردم پیوندهای آن را با آزادی، انسانیت و غیره دوست دارند، که در تضاد با سایر سکه*های میم که معنای خالی*تری دارند. توکن ما یک وب تری است.


۴. چگونه بین توسعه فناوری و همچنین بهبود ارزش توکن خود تعادل برقرار می کنید؟
پاسخ: از ابتدا پیپل دایو ائتلافی بین سازندگان و دلالان بوده است. در جامعه ما و جلسات دیسکورد آنها ذینفعان همیشه و نماینده هستند و از منافع خود دفاع می کنند. ما قیمت توکن را به عنوان موتوری برای ایجاد تعامل با دایو می بینیم وافزایش قیمت یک حلقه بازخورد را شروع می کند، مشارکت کنندگان را جذب می کند، قیمت را افزایش می دهد و باز تکرار می شود.


۵. برنامه شما برای ارز پیپل چیست؟
پاسخ: پیپل دایو از مالکیت قرارداد ماینینگ صرف*نظر کرد، بنابراین حداقل عرضه پیپل به سختی محدود می*شود. این یک اصل "تصور بی عیب و نقص" مشابه بیت کوین و ساتوشی است . کنستراکشن دایو ، جویس باکس را برای تأمین مالی جمعی استفاده کرد. بازخرید پیپل در ازای اتریوم های اهدایی هنوز ادامه دارد و پس از جمع آوری کامل ما قصد داریم به طور منظم پیپل بخریم و این توکن های پیپل را بسوزانیم و از گردش خارج کنیم.


۶. آیا می توان این ارز را استیک کرد؟ و آیا گیم فای قابل بازی و رسیدن دبه ان اف تی را دنبال خواهد کرد؟
پاسخ: بسیاری از افراد جامعه علاقه شدیدی به گیم فای و ان اف تی نشان می دهند . بله، ما در نظر داریم راه*های خلاقانه کاهش عرضه پیپل در گردش را بررسی کنیم و در حال حاضر در حال گفتگو با شرکت گیم فای دهاریزون در مورد اعطای مزایا به دارندگان پیپل هستیم و اگر از پروژه حمایت می کنید، حمایت خود را در دیسکورد به ما اعلام کنید.


توکن پیپل روی چه زنجیره*هایی است
پاسخ: اول، اتریوم چون توکن ای آر سی 20 است و از طریق مشارکت خود با شبکه پیپل همچنین در سلر بایننس اسمارت چین، اوالانچ ، فانتوم هارمونی، سلو مون ریور ، متیس اوک اکسچنج ایکس دای و هکو قرار دادیم . شبکه سلر از "استاندارد توکن متعارف باز" استفاده می کند، به این معنی که پیپل را می توان با استفاده از بیش از یک سرویس از جمله مولتی چین ، (قبلا در انی سوآپ)، فایننس چین و وارم هول پل زد.


۸. ساختار حاکمیتی ارز پیپل چیست؟
پاسخ: ما از ارزش های عدم تمرکز و شفافیت حمایت می کنیم. همه اعضا می توانند نظرات خود را اعلام کنند. ما جلسات هفتگی برگزار می کنیم و در مورد تصمیمات مهم در اسنپ شات رای می دهیم. ما به تازگی ۹ دارنده کلید را برای خزانه داری جنوسی سبف خود انتخاب کردیم. به زودی جمع آوری کمک های مالی را از طریق کمک های مالی جامعه آغاز خواهیم کرد . ما رویکردی نوآورانه در پیش گرفته*ایم و از اعضای برجسته سایر دایو برای شرکت در انتخابات استقبال می*کنیم، مانند هیئت مدیره بازدیدکنندگان در یک شرکت. این فرصتی برای توسعه مشارکت است


تیم پیپل همچنین به عنوان صحبت های پایانی گفتند :
با تشکر از همه شما در اینجا برای سوالات شما. ما امیدواریم که شما در ساختن متا دایو که به دنبال پیشرفت وب تری و ارائه ارزش به دارندگان توکن پیپل است به ما بپیوندید و از کوینکس هم برای دعوت از ما و تسهیل گفتگو سپاسگزاریم
در زمان برگزاری این رویداد و به منظور تشکر از شرکت کاربران گروه تلگرام رسمی فارسی کوینکس در این رویداد، ما تعداد 3400 توکن "پیپل" را بصورت ردپاکت و در دو نوبت توزیع کردیم.
همچنین، ما از کاربران منطقه فارسی زبان برای حمایت طولانی مدت و عشقشان به کوینکس تشکر می کنیم و کوینکس به تلاش برای برگزاری رویداد های این چنینی برای کاربران ادامه خواهد دهد.