رکورد جدید ولِت های بیبی دوج‼️


بیبی دوج یک ستاره در حال رشد سریع در جامعه میم کوین ها است که طی چند روز گذشته با افزایش بیش از 115٪ در تنها دو هفته، به طور پیوسته در بازار ارزهای دیجیتال به سمت بالا صعود کرده است.


با توجه به آنچه از داده*های وال استیت (WhaleStats) می*توان فهمید تعداد هولدرهای میم کوین بیبی دوج (Baby Doge) نیز در حال افزایش است؛ به تازگی تعداد هولدرهای این ارز از هولدرهای شیبا اینو پیشی گرفت و رکورد جدید را ثبت کرد.


������ طبق توییت اخیر وال استیت تعداد کیف پول*های حاوی بیبی دوج اکنون یک میلیون ۲۲۶ هزار و ۲۵۳ نفر است که این رقم بسیار بیشتر از یک میلیون و ۲۰۵ هزار و ۵۱۷ مورد گزارش شده در سه روز پیش است در همین حال، تعداد کل دارندگان شیبا (Shiba Inu) حدود ۱۱۴ هزار نفر است و بزرگترین نهنگ هوشمند بایننس اسمارت چین اکنون دارای ۱.۰۱۱.۶۳۵.۲۳۶.۱۲۱.۵۵۰ بی*بی دوج به ارزش ۴ میلیون و ۶۶۸ هزار دلار است. قیمت فعلی این توکن ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۴۶۵۴ دلار است که ده درصد افزایش را نسبت به چند روز گذشته نشان می*دهد.


ارز بیبی دوج در تاریخ نهم ژوئن ۲۰۲۱ (۱۹ خرداد ۱۴۰۰) عرضه شد و با حمایت رسانه*ای سنگین طرفداران خود در بازار رمزارزها مواجه شد. شاید بتوان این طور ادعا کرد که بی*بی دوج کوین نیز مسیر مشابهی با دوج کوین را در پیش گرفته است. تنها در طول یک هفته قیمت این ارز دیجیتال پس از عرضه بیش از ۱۰۰ درصد افزایش پیدا کرد.


همچنین لازم به ذکر است که در حال حاضر 952152167365039 واحد BabyDoge توسط بزرگترین نهنگ های BNB ذخیره شده است. طبق اطلاعات WhaleStats، ارزش این دارایی اکنون 4137865 دلار است. روز 23 ژانویه (3 بهمن)، این پلتفرم اعلام کرد که این ارز در لیست 10 توکن برتری قرار دارد که به طور فعال توسط 1000 نفر از بزرگ*ترین نهنگ های بازار نگهداری می شود. هرچند امروز دیگر نشانه ای از این ادعا وجود ندارد.