پاداش رفرال ها آپدیت شد!


درآمد خود را به عنوان استخراج کننده به حداکثر برسانید!!


جدیدا، استخرViABTC سیستم پاداش ارجاع یا رفرال خود را ارتقا داده و یک ویژگی جدید به نام سفیر را معرفی کرده است، کمیسیون این ویژگی جدید 20 درصد میباشد که در ادامه نحوه ثبت و انجام آن را آموزش خواهیم داد


رفرال گیری در استخر viabtc دو حالت میباشد یکی به صورت منظم و دیگری به صورت سفیر
نرخ کمیسیون منظم 10 درصد میباشد و فقط یک سال اعتبار دارد اما نرخ کمیسیون سفیر 20 درصد می باشد و مدت زمان اعتبار آن تا زمانی که سفیر هستید باقی می ماند.!


فرض کنید دو ماینر با نام های A و B در حال تلاش برای گرفتن کمیسیون رفرال های خود هستند ماینر A سفیر نیست و فقط 10 درصد از کمیسیون رفرال ها رو دریافت میکند و ماینر B توانسته از طریق فرم ها سفیر شود و 20 درصد کمیسیون رفرال دریافت کند.
فرض کنید هر دوی آن ها 10 دوست خود را از طریق کد های ارجاع خود به استخر دعوت کنند،
اگر کاربران ارجاع شده هشریت یکسانی و نوع تسویه یکسانی داشته باشند هر یک از آن ها روزانه 10 دلار هزینه خدمات به استخر ViaBTC پرداخت میکنند


بعد از 30 روز، ماینر A کمیسیون ارجاع که 10 درصد میباشد کلا 30 دلار در دریافت می کند، این در حالی است که ماینر B مقدار 60 دلار دریافت می کند، که دو برابر بیشتر است زیرا او یک سفیر است. علاوه بر این، هرچه کاربران بیشتری را دعوت کنند و بازه زمانی طولانی*تر باشد، شکاف درآمد بیشتر خواهد بود.


گزینه ی "Referral Rewards" در حال حاضر هم در وب سایت ViaBTC و هم در اپلیکیشن موبایل آن موجود است. برای آزمایش این ویژگی جدید، فقط باید ثبت نام کرده و وارد حساب استخر خود شوید، گزینه Referral Rewards را در پایین وب سایت یا صفحه اصلی برنامه موبایل بیابید و سپس پیوند ارجاع انحصاری خود را با دوستان یا در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. . هنگامی که کاربر ارجاعی از طریق لینک شما ثبت نام کرد و با اتصال ماینری شروع به استخراج کرد، پاداش کمیسیون دریافت خواهید کرد.


همین حالا می توانید با چند کلیک سفیر viabtc بشوید کافیست ابتدا لینک خود 5 دوست خود را به استخر دعوت کنید و آن ها باید ماینر خود را متصل کنند سپس باید روی [ Apply for Ambassador] کلیک کنید، اطلاعات مربوطه را وارد کنید و در نهایت درخواست خود را ارسال کنید. درخواست شماvحدود هفت روز کاری طول می کشد تا بررسی شود و تبدیل به سفیر شوید و از پاداش 20 درصدی لذت ببرید


استخر viabtc همیشه کاربران را در اولویت قرار می دهد، تجربیات ماینینگ درجه یک را برای ماینرها ارائه می دهد که باعث شهرت زیادی در صنعت کریپتو شده است. اکنون به عنوان یک سفیر به ViaBTC بپیوندید تا در کنار استخر ماینینگ رشد کنید و درآمد ماینینگ خود را به آخرین مقدار ممکن برسانید!