همکاری Simplex و bitpay


بر اساس بیانیه مطبوعاتی منتشر شده در ۲۰ دسامبر ۲۰۲۱، شرکت بیت*پی که در آتلانتا مستقر شده، با شرکت Simplex (از جمله شرکت*های فعال در حوزه خرید رمزارز با استفاده از پول فیات) وارد همکاری شده است تا امکان خرید ارزهای رمزنگاری شده بدون کارمزد را برای کاربران آمریکایی ممکن سازد.


کاربران کیف پول بیت*پی می*توانند از پلتفرم*هایی مثل Apple Pay و Google Pay و همچنین کارت*های نقدی صادر شده توسط خود BitPay، تعداد زیادی ارز دیجیتال خریداری کنند.


نمرود لهاوی (Nimrod Lehavi)، مدیرعامل سیمپلکس می*گوید که این مشارکت سهولت ورود افرادی که تازه وارد کریپتو شده*اند را میسر می سازد و به آن*ها اجازه می*دهد بدون پرداخت هیچ کارمزدی، وارد بازار رمزارزها شوند:


“ما کارمزد صفر را برای کاربران بیت پی اعمال می*کنیم تا هرکسی، در هر مکانی، این فرصت را داشته باشد که وارد فضای رمزنگاری شود. سیمپلکس و بیت پی با هم این امکان را برای کاربران فراهم می کنند تا وارد فضای کریپتو شوند.”


مشارکت تبلیغاتی فقط برای مدت زمان محدودی ادامه خواهد داشت.


پشتیبانیBITPAY از SHIBA INU:


مجموعه ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده در بیت*پی شامل Shiba Inu (SHIB)، بیت*کوین (BTC)، اتر (ETH)، Dogecoin (DOGE)، لایت*کوین (LTC)، بیت*کوین کش (BCH) و چندین استیبل*کوین می*شود. این شرکت، میم*کوین SHIB را در اوایل ماه جاری به دلیل تقاضای بسیار زیاد، لیست کرد.
بیت پی جدای از امکان خرید و معامله کردن ارزهای رمزنگاری شده، از کارت*های هدیه نیز پشتیبانی می*کند.


فعالیت*های SIMPLEX در چند ماهه اخیر:


همانطور که U.Today گزارش داد، سیمپلکس در اوایل سال جاری (اواخر 1399) توسط شرکت پرداخت کانادایی Nuvei به مبلغ 250 میلیون دلار خریداری شده است. هفته گذشته، Nuvei اعلام کرد که کارت*های نقدی مبتنی بر کریپتو را در سراسر اتحادیه اروپا و بریتانیا راه*اندازی خواهد کرد.