همکاری شیبا با هتل ها و بازی ها
شیبا اینو قصد پا گذاشتن به جامعه گیم و همچنین هتل ها را دارد


������ جامعه Shiba Inu تمرکز زیادی بر روی تصاحب فضای بازی های موبایلی در سال آینده دارد. بر این اساس، Shiba Inu Games با PlaySide Studios، بزرگترین توسعه*دهنده بازی*های ویدیویی استرالیا، همکاری کرده است. برای اطلاع شما، این یک موجودیت جداگانه در اکوسیستم میم کوین است.
مدیر عامل PlaySide، Gerry Sakkas می*گوید که این پیوند فرصتی برای کشف رمزارزها و NFTها ارائه می*دهد:

������ فناوری*های نوظهور همچنان سرعت خود را افزایش می*دهند، و این فرصتی ایده*آل برای PlaySide است تا در این زمینه همکاری کند، پایگاه مهارت*های خود را گسترش دهد و توانایی*های توسعه خود را به نمایش بگذارد.


بر اساس تحقیقات صورت گرفته انتظار می رود این بازی در اوایل سال 2023 (اواخر 1401) عرضه شود.


������سهام پلی ساید که در بورس اوراق بهادار استرالیا معامله می شود، با توجه به این اخبار تقریباً 5 درصد افزایش یافته است که نشان می دهد معامله گران از همکاری جدید هیجان زده هستند.


با این حال، قیمت توکن شیبا اینو در زمان انتشار این خبر 2.52 درصد کاهش یافته است.


������ از سوی دیگر بنا بر اعلام پلتفرم رزرو هتل تراوالا (Travala) در بستر ارز دیجیتال ، این شرکت به دنبال موافقت جامعه آن با پذیرش شیبا اینو در برابر رقیب آن ، فلوکی اینو طی یک نظرسنجی ، درحال حاضر SHIB را به عنوان شیوه پرداخت خود ، می پذیرد و این بدان معناست که درحال حاضر می*توان با استفاده از شیبا اینو بالغ بر 2.2 میلیون هتل و اقامتگاه در سراسر جهان ، رزرو کرد.


������در ماه ژوئیه(تیر)، تراوالا، یک پلتفرم غیرمتمرکز برای خدمات اجاره خانه با نام Dtravel راه اندازی کرد که هدف آن رقابت با شرکت*هایی از قبیل Airbnb است.


این پلتفرم در سال 2017(1396) راه اندازی شد و به سرعت در بین حامیان ارزهای دیجیتال محبوب شد.