ترون و متاورس


������ ترون با همکاری MetaEstate، یک پلتفرم پیشرو در زمینه املاک و مستغلات دیجیتال، بنیاد ترون یک مجموعه زیست محیطی را توسعه می دهد که شامل دفتر مرکزی بنیاد، موزه هنر دیجیتال و باشگاه همایش است.


ترون روی متاورس ها شرط بندی می کند، مجتمع زیست محیطی را در کریپتووکسل می سازد
بر اساس اعلامیه رسمی که توسط بنیاد ترون به اشتراک گذاشته شده است، اولین مجموعه زیست محیطی در متاورس دیجیتالی کریپتووکسل ها را منتشر کرد.


������ موزه هنر APENFT یک نمایشگاه هنر دیجیتال پیشگام در متاورس است
با همکاری MetaEstate، یک پلتفرم پیشرو املاک دیجیتال، بنیاد ترون در حال توسعه یک مجموعه زیست محیطی است که شامل دفتر مرکزی بنیاد، یک موزه هنر دیجیتال و یک باشگاه همایش است.


ترون شرط*های متاورس را بالا می*برد و مجتمع زیست*محیطی را در کریپتووکسل*ها می*سازد
بر اساس اعلامیه رسمی به اشتراک گذاشته شده توسط بنیاد ترون، این بنیاد اولین مجموعه زیست محیطی را در متاورس دیجیتال کریپتووکسل ها منتشر کرده است.

⚫️ به این ترتیب، TRON سومین شرکتی پس از SuperRare و SpaceX است که از ایجاد مجموعه خود در متاورس خبر می دهد. مجموعه TRON به سه ساختمان مجاور واقع در ساحل شرقی میامی اشاره دارد. این شامل دفتر مرکزی Tron، باشگاه کنوانسیون BT و موزه هنر دیجیتال APENFT است.


علاوه بر این، این مجموعه شامل معبد خورشید واقع در طرف دیگر چشم انداز ساحلی است. دفتر مرکزی ترون هم به عنوان موزه هنر مفهومی عمل می کند و هم قابلیت های مادی و هم خروجی های هنری کامل و روان را به نمایش می گذارد.


⭕️ دفتر مرکزی شرکت Tron (TRON ECO HQ) دارای سه طبقه است، شامل یک آتریوم با نمایشگر با مارک سازگار با محیط زیست از شبکه Tron، یک فضای اداری عمومی با اتاق*های جلسه، و دفاتر مستقل با تراس*های بزرگ در فضای باز.


موزه هنر APENFT یک نمایشگاه هنر دیجیتال پیشگام در متاورس است
باشگاه BT Convention دارای دو سطح است. اولی دارای یک فضای پذیرایی و یک اتاق کنفرانس بزرگ است. در طبقه دوم یک دفتر باز بزرگ و فضای نمایشگاهی تئاتر مانند برای جلسات و کنفرانس ها قرار دارد.