⭕️به تازگی موسسه Grayscale لیست دارایی خود را در وب سایت رسمی به روز کرده و دو دارایی جدید، (AVAX) و terra (LUNA) را در لیست دارایی های تحت بررسی معرفی کرده است.
از وقتی که avalanche، یک زنجیره عمومی جدید ، را آغاز کرد به رشد تصاعدی و چشمگیری دست یافته است.
پروژه terra یکی دیگر از پروژه های در لیست جدید دارایی های موسسه Grayscale است در حال ترند شدن بین پروژه های استیبل کوین هست
این زنجیره عمومی از ۱۹ استیبل کوین متصل به فیات و یک دیفای متمرکز گسترده ساخته است که توسط پروتکل anchor (یک پلتفرم وام دهی با بهره ثابت)
پروتکل Mirror (یک پروتکل دیفای متمرکز بر دارایی های مصنوعی) و chai (یک برنامه آفلاین پرداخت برای موبایل) پشتیبانی می شود
پروژه Terra یکی از داغ ترین و بروز ترین پروژه های استیبل کوین است.


♨️تقریبا تمامی محصولات موسسه Grayscale بروز و داغ هستند که تقریبا ۱۵ محصول مبتنی بر رمز ارز ها به ارزش ۵۱.۱۴۱ میلیارد دلار راه اندازی کرده است. همچنین بسیاری پروژه هایش در هلدینگ آن برای سرمایه گذاران وجود دارد که برای مثال پروژه ی Decentraland trust میتوان یکی از پروژه های عظیم برای سرمایه گذاری در متاورس نام برد که این محصول در پایان فوریه عرضه شدو به حدود ۷۵ میلیون دلار در AUM رسیده است که در دو ماه قبلی دو برابر شده است.


������با محصولات Grayscale، سرمایه گذاران معمولی و تازه کار بهتر می توانند در کریپتو سرمایه گذاری کنند. به علاوه در صندوق اعتماد کریپتوی Grayscale، سرمایه*گذار ​​می*تواند محصولات مرتبط با بیت کوین را در بازار سهام ایالات متحده نیز معامله کند، زیرا SEC فهرست ETF آتی بیت*کوین را تأیید کرده است. برای بسیاری از معتقدان و شیفتگان کریپتو ، این سیگنالی است که SEC از دارایی های کریپتو استقبال کرده است و ممکن است معاملات نقدی بیت کوین به زودی وارد بازارهای مالی اصلی شود.


������همچنین موسسه ی Grayscale معتقد است که بورس اوراق بهادار (SEC) بیت کوین را به عنوان یک کالای اساسی قبول دارد. به این ترتیب این موسسه اخیرا درخواستی برای تبدیل GBTC به صندوق ETF به بورس اوراق بهادار (sec) ارسال کرده است. همچنین این موسسه اعلام کرده که میخواهد 14 محصول دیگر را بهETF تبدیل کند تا شرایط تجارت بهتری را برای سرمایه گذاران فراهم کند. به غیر از این موارد تنها فقط سرمایه گذاران و نهاد های با واجد الشرایط می توانند در صندوق های اعتماد سرمایه گذاری کنند.
هنگامی که بورس اوراق بهادار (sec) به ETF های بیت کوین چراغ سبز نشان دهد و آن ها را بپذیرد سرمایه گذاری های بیت کوین قابل دسترس تر خواهد بود


������در حال حاضر، GBTC بزرگترین محصول سرمایه گذاری BTC در جهان است که حدود 3.5 درصد از کل عرضه رمز ارز ها را در اختیار دارد، که موسسه Grayscale را به یکی از 500 مدیر دارایی جهان تبدیل می کند، این لیست توسط موسسه Thinking Ahead منتشر شده است. همچنین این اولین صندوق رمزنگاری است که تا به حال در لیست گنجانده شده است. در حال حاظر موسسه Grayscale یک نهنگ رمزنگاری بزرگ در جهان است که یک درب یا یک کانالی برای نفوذ سرمایه گذاران بازار سنتی به بازار رمز ارزها ایجاد کرده است!


تنوع گسترده ی محصولات Grayscale نشان می دهد که بازار سرمایه بیشتر به دارایی های رمزنگاری شده علاقه مند شده است. علاوه بر این، افزایش تنوع محصولات نشان می*دهد که با گسترش بازار کریپتو، بازار سرمایه دیگر فقط بر بیت*کوین که محصولی خارق*العاده است، تمرکز نمی*کند. در عوض، کل بازار کریپتو را بررسی می کند و متوجه بخش ها و محصولات در حال ظهور بسیاری شده است. به عنوان مثال، نهاد ها بخش*های رمزنگاری مانند زنجیره*های عمومی، DeFi، NFT و متاورس را زیر نظر خود قرار داده اند.