شرکت New Order می گوید ۴ میلیون دلار برای راه اندازی یک مرکز رشد DAO مبتنی بر جامعه برای پروژه های نوآورانه DeFi جمع آوری کرده است. به عنوان یک سرمایه گذاری DAO، شرکت New Order پروژه هایی را روی DeFi راه اندازی خواهد کرد که بر هوش ماشینی، چند زنجیره ای و گسترش به دارایی های دیجیتال جدید متمرکز خواهد بود.


با برنامه ریزی برای راه اندازی بیش از 30 پروژه در سال، New Order آماده است تا برخی از پروژه های DAO را در اوایل دسامبر رونمایی کند. پس از آن، بسیاری از پروژه های انکوبه شده در ماه های آینده اعلام خواهد شد. در دو ماه آینده، سه پروژه توسعه یافته با شرکای شناخته شده که در حال حاضر برنامه ریزی شده است، راه اندازی خواهد شد.


شرکت New Order برای دسترسی به جامعه جهانی توسعه*دهندگان، بنیان*گذاران، سازندگان جامعه و تعداد، برای سرمایه*گذاری و مخاطبین مورد نیاز برای حمایت از پروژه*های DeFi نوآورانه طراحی شده است. با مشاهده اینکه بنیانگذاران DeFi برای راه اندازی یک جامعه و نقدینگی که پروژه های آنها را حفظ می کند تلاش می کنند، New Order ادعا می کند که این نوع منابع را از طریق یک شبکه شریک گسترده و جوجه کشی تحت رهبری جامعه ایجاد خواهد کرد.
و این بدان معناست که DAO پروژه ها را بدون توجه به اینکه از کجا آمده اند ارزیابی می کند و سپس بهترین راه برای توزیع منابع را مشخص می کند. نه تنها این، بلکه New Order قصد دارد یک پلتفرم سرمایه گذاری را نیز شامل شود که به شبکه های L1 و پروتکل های DeFi پاسخ می دهد.


یکی از بنیان گذاران این شرکت( Eden Dhaliwal ) میگوید:
پروژه defi در حال ورود به مرحله جدیدی است و اکثر سرمایه گذاران و اتحادهایی که به تیم های اولیه کمک می کنند خود را چندان درگیر این زمینه نمی کنند. با ساختار DAO خود، ما واقعاً متعهد هستیم که بهترین سازندگان DeFi را جمع آوری کنیم و در عین حال از روز اول در فضای باز با جامعه سرمایه گذاری کنیم.


جیمز وو (James Wo)، مدیرعامل Digital Finance Group می*افزاید که با توسعه بازار DeFi در کنار سبد سرمایه*گذاری، New Order یکی از بزرگترین و متنوع*ترین خزانه*های DAO را خواهد ساخت .