از سال 2020، با توسعه مستمر در بازار کریپتو، بازارهای مشتقات کریپتو تکمیل*تر شده*اند و نیازمندی*های خاص*تری را به وجود آورده*اند. سرمایه*گذاران که محدود به معاملات اسپات نیستند، تمایل دارند برای محافظت از ریسک*ها و کسب سودهای سوداگرانه، در مشتقات مالی سرمایه*گذاری کنند. در این منظر، در مقایسه با معاملات اسپات و معاملات مارجین، معاملات فیوچرز کاربران بیشتری را به خود جذب کرده است.


به عنوان یکی از محبوب ترین مشتقات مالی، این قرارداد فیوچرز در میان صرافی ها مورد علاقه بوده است. CoinEx، به عنوان یک صرافی نوظهور در سطح جهانی، مدت*هاست که در زمینه این معاملات فعالیت می*کند و خود را وقف پالایش محصولات خود کرده است تا به کاربران خدمات ترید متنوعی ارائه دهد.

در حال حاضر از قراردادهای فیوچرز USDT-Margined و Coin-Margined پشتیبانی می کند، اهرمی 100 برابری برای BTC، ETH، اهرم 3-50 برابری برای سایر ارزهای دیجیتال محبوب (مانند ADA، DOGE، DOT، SOL، MATIC، و BCH) و سایر خدمات طولانی مدت برای پوزیشن های بای و سل ارائه می کند.

علامت*گذاری منحصربه*فرد قیمت منصفانه که معاملات فیوچرز کوینکس به کار می*برد، در معرض بسیاری از مبادلات اصلی قرار دارد و در نتیجه انحراف از قیمت بازار را کاهش می*دهد. سیستم نرخ تامین مالی، قیمت بازار را برای معاملات فیوچرز نزدیک به قیمت معاملات اسپات نگه می دارد. علاوه بر این، CoinEx با اتکا به صندوق های بیمه و تسلیح خودکار (ADL)، کاربران را از متحمل شدن ضررهای انحلال متحمل شده توسط سایر معامله گران محافظت می کند.

برای ارضای نیازهای تجاری کاربران، کوینکس 15 بازار جدید را برای معاملات فیوچرز با حاشیه USDT راه اندازی خواهد کرد. جزئیات در زیر ذکر شده است.
1. شروع در 5 نوامبر 2021  • بازارهای پشتیبانی شده

STXUSDT, OMGUSDT, ARUSDT, ICXUSDT, MANAUSDT, DYDXUSDT, YFIUSDT, SUSHIUSDT, CRVUSDT, ENJUSDT, ZILUSDT, RVNUSDT, BATUSDT, IOSTUSDT, and RENUSDT
هشدار خطر: معاملات فیوچرز مانند معاملات معمولی عمل می کنند، اما بدون تحویل قرارداد هستند و راحتی بیشتری را برای کاربر ارائه می دهند. با این حال، با تمام مزایا، بازاری است که تحت تأثیر عوامل زیادی مانند نیروهای بازار و عوامل سیاست قرار دارد، جایی که قیمت ها به شدت افزایش و کاهش می یابد و پیش بینی آن دشوار است. بنابراین، CoinEx با مهربانی به مشتریان یادآوری می کند که نسبت اهرم را کنترل کنند، به روندهای بازار توجه زیادی داشته باشند و مراقب خطرات احتمالی باشند.
کوینکس به اصلاح معاملات فیوچرز و ارائه خدمات با کیفیت بالا در زمینه های مرتبط ادامه خواهد داد. لطفاً منتظر بازارهای بیشتر برای معاملات فیوچرز باشید.