در سال 2018، پلتفرم معامله گری رمزارز نوظهور FCoin به دلیل مدل ماینینگ مبتنی بر معامله گری، تنها در نیم ماه از دیگر پلتفرم*های معاملاتی برتر پیشی گرفت و به طرز شگفت*آوری به رتبه 3 برتر جهان رسید. اگرچه FCoin پدر مدل ماینینگ نبود، اما موفق شد این مسیر را به خوبی هدایت کند. در آن زمان، مدل استخراج مبتنی بر معامله گری FCoin از قوانین توزیع استخراج بیت*کوین پیروی می*کرد: 51 درصد از توکن پلتفرم FT به تدریج از طریق رویکرد « استخراج مبتنی بر معامله گری » به معامله*گران بازگشت. به محض اینکه تمام 51 درصد FT بازگردانده شد، استخراج به طور خودکار خاتمه یافت.


با این وجود FCoin پروژه ای مربوط به گذشته بوده است، با این حال مدل « استخراج مبتنی بر معامله گری » که در پشت ستاره بودن آن قرار دارد، در فضای مجازی منتشر شده است و به زودی یک نبرد حساس بین پلتفرم*های معاملات ارزهای دیجیتال را آغاز کرده که به ندرت دیده می*شد.


مدل " استخراج مبتنی بر معامله گری " اساساً مکانیزمی را برای بازگرداندن کارمزد تراکنش به کاربران می باشد. در مدل معاملات سنتی، فرقی نداشت که Maker یا Taker، معامله*گران عادی قبل از اینکه بتوانند روی پلتفرم معامله کنند، باید مقداری کارمزد تراکنش بپردازند. در آن صورت، پلتفرم*هایی که از مدل « استخراج مبتنی بر معامله گری» پشتیبانی می*کنند، کارمزد تراکنش*های کاربران را به صورت کوین برمی*گردانند که نتیجه*ای برد-برد برای هر دو طرف است.


ارتقای ماینینگ مبتنی بر معامله گری نیز یکی از رویدادهای برجسته CoinEx است و عموماً برای معامله گران اسپات و پرپشوال مورد هدف قرار می گیرد. در حین تبلیغات، کاربران می توانند پس از ثبت نام برای معامله به بازار تعیین شده مراجعه کنند و سپس با توجه به حجم واقعی معاملات، جوایز روزانه را به دریافت کنند. برای بازگرداندن حمایت و اعتماد کاربران، CoinEx با خوشحالی تبلیغ جدید «CoinEx Perpetual Carnival: Join Perpetual Trade-Driven Mining» را برای به اشتراک گذاشتن 50000 USDT اعلام می کند. جزئیات به شرح زیر است:


۱. زمان:
00:00 11 نوامبر 2021 لغایت 0:00 21 نوامبر 2021 (UTC)

۲. قوانین ماینینگ
1. بازار: همه بازارهای پرپشوال در CoinEx
2. کل پاداش در حین ارتقاء: 50000 USDT
3. پاداش روزانه: 5000 USDT
4. حد بالای هر حساب در روز: 500 USDT
5. مورد نیاز: حساب های تأیید شده KYC (حساب های فرعی مستثنی می شوند)
6. قوانین مشارکت:
(1) حجم معاملات واقعی = ارزش انباشته هر تراکنش تبدیل شده به دلار.
(2) حساب های Marketing در این تبلیغات گنجانده نشده است.
(3) حساب های فرعی مجاز به شرکت به عنوان حساب های مستقل نیستند.
(4) در طول تبلیغ، در صورت مشاهده هرگونه رفتار تقلبی، کاربر رد صلاحیت خواهد شد.


۳. قوانین عملکرد
1. محاسبه بازده
در طول تبلیغات، پاداش بر اساس حجم معاملات انجام شده واقعی برای همه شرکت کنندگان است.
به عنوان مثال: در روز 1 تبلیغات، حجم معاملات واقعی اجرا شده کاربر A 5000 دلار است، در حالی که کل حجم معاملات در CoinEx روز 500،000 دلار و پاداش روزانه 100،000 CET است. از این رو:
در روز 1، نسبت حجم معاملات انجام شده واقعی کاربر A = 5000 / 500000 = 1٪
در این روز، پاداش کاربر A = 100000 * 1% = 1000 CET
پاداش روزانه در هر روز تعلق می گیرد و در روز بعد به شرح بالا محاسبه می شود.


2. تخصیص بازده
سود روز در ساعت 0:00 (UTC) روز بعد به حساب اسپات شما تخصیص می یابد. می توانید مقدار بازده و سابقه بازدهی خود را در صفحه تبلیغات بررسی کنید.


۴. دستورالعمل های معدن
1. به صفحه تبلیغات بروید و برای تبلیغ درخواست دهید.
2. در هر یک از بازارهای پروپشوال در CoinEx معامله کنید (شامل فروش کوتاه، خرید طولانی، فروش طولانی مدت برای انحلال، و خرید کوتاه مدت برای انحلال).
3. تبریک! شما به ماینینگ معامله گری محور پرپشوال پیوسته اید. برای مشاهده جزئیات ارزش اجرایی موثر فعلی در CoinEx، ارزش اجرایی موثر تخمینی و بازده روزانه تخمینی خود می توانید به صفحه تبلیغات بازگردید (بازده نهایی شما تابع توزیع واقعی است).

۵. یادداشت ها
(1) CoinEx به شما یادآوری می کند که ارزهای رمزنگاری شده محصولات سرمایه گذاری نوآورانه با ریسک سرمایه گذاری بالا به دلیل نوسانات قیمت هستند. لطفاً قبل از سرمایه گذاری مطمئن شوید که درک کاملی از دارایی های دیجیتال دارید، توانایی سرمایه گذاری خود را منطقی قضاوت کنید و تصمیمات محتاطانه بگیرید.
(2) شرکت نهایی منوط به ثبت نام موفقیت آمیز در صفحه تبلیغات است.
(3) CoinEx حق تفسیر نهایی این اطلاعیه را برای خود محفوظ می دارد.

برای کاربرانی که در استخراج سنتی شرکت کرده*اند، استخراج مبتنی بر معامله گری دارای آستانه کمتر، هزینه*های کمتر و عملیات ساده*تر است. در حالی که از مزایای معاملات پروپشوال لذت می برید، می توانید USDT را نیز از این پلتفرم دریافت کنید. شما نمی توانید این تبلیغات ویژه CoinEx را از دست بدهید.