همکاری دیسکورد و اتریوم!!!


مدیرعامل و بنیان*گذار شبکه اجتماعی دیسکورد (جیسون سیترون ) به تازگی در توییتر خود تصویری را قرار داد که در آن تصویر نشان داده میشد که احتمالا نسخه جدید این اپ به کیف پول اتریومی کاربران متصل می شود و این خبر دنیای ارز دیجیتال را شگفت زده کرده است!! .

������این به*روزرسانی احتمالی، کاربران می*توانند حساب*های اتریوم خود را مستقیما به دیسکورد متصل کنند.اگرچه این به*روزرسانی فرصت*های زیادی مانند استفاده از آن در پرداخت*ها و رقابت برای جوایز ارزشمند را ایجاد می*کند، اما برخی از کاربران از آن به گرمی استقبال نکرده*اند! .


������همچنین سیترون اسکرین شاتی را از بخش تنظیمات دیسکورد منتشر کرده که نشان می*دهد ظاهراً قرار است امکان اتصال به اتریوم به نسخه*های بعدی این شبکه اجتماعی اضافه شود. او در این باره و در واکنش به توییت یکی از کاربران به کنایه گفته بود که این اتفاق جدید «احتمالاً چیز مهمی نیست». در این اسکرین شات گزینه*ای مربوط به اتصال با استفاده از کیف پول* اتریومی متامَسک (MetaMask) و ابزار ارتباطی والت کانکت (WalletConnect) دیده می*شد.


⚪️ البته این اسکرین شات در حالی منتشر شد که مدیرعامل دیسکورد در حال پاسخگویی به توییتی از پکی مک*کورمیک (Packy McCormick) بود. مک*کورمیک لینک مربوط به یکی از مطالب خبرنامه خود، یعنی نات بورینگ (Not Boring) را در توییت*اش قرار داده بود که در آن درباره پتانسیل دیسکورد برای تبدیل*شدن به محیط میزبانی از نسل سوم وب (Web3) و ارتباطات عمیق این شبکه اجتماعی با ارزهای دیجیتال نوشته شده است.