چشم انداز بین المللی سرمایه گذاری به دلیل تأثیر بازارهای مالی جهانی به طور فزاینده ای پیچیده شده است. در سال ۲۰۲۱، دارایی*های کریپتو مانند بیت*کوین با عبور از بازارهای نزولی و صعودی شاهد فراز و نشیب*های زیادی بوده است. اخیراً، از آنجایی که قیمت بیت کوین از ۶۰۰۰۰ دلار فراتر رفته است، بیت کوین به یک دارایی مالی جهانی تبدیل شده است که نوید بازدهی بسیار بالاتر از طلا و سهام های شرکت های معتبر را می دهد.


با این وجود سرمایه گذاران نهادی و همچنین سرمایه گذاران خرد به بازار کریپتو هجوم آورده اند تا از این فرصت استفاده کنند. در نتیجه، صرافی*های کریپتو، یک بخش کریپتو با رقابت شدید، دوباره شروع به زمزمه کردن می*کنند. این موسسات اکنون وظیفه جدیدی را برعهده دارند – صرافی*های رمزنگاری باید استفاده از وجوه کاربران را بهبود بخشند و خطر ضرر را برای کاربران به حداقل برسانند و در عین حال عملکرد ایمن و ثابت را حفظ کنند.


صرافی CoinEx تکامل خود را از طریق فناوری های نوآورانه در مسیر بازار رمزارزها دنبال می کند
در دنیای کریپتو، صرافی*ها بیشتر از همه تحت تأثیر افزایش قیمت*ها قرار می*گیرند، زیرا نیاز به پاسخگویی به ترافیک و تقاضای گسترده کاربران دارند. CoinEx، یک صرافی رمزنگاری مشهور جهانی، مشتاق است از این فرصت افزایش قیمت بیت کوین استفاده کند. صرافی با به روز رسانی فناوری های اساسی خود به تکامل خود دست می یابد. CoinEx همان طور که محصولات خود را بهبود می بخشد و تجربیات رابط کاربر را نیز بهبود می بخشد، ویژگی “Take-Profit & Stop-Loss” را راه اندازی کرده است.


در معاملات فیوچرز کوینکس ، با “Take-Profit and Stop-Loss”، کاربران می توانند قیمت تریگر (یعنی قیمت برداشت سود یا قیمت توقف ضرر) و قیمت لیکوییدی را از قبل تعیین کنند، به طوری که زمانی که mark price یا last price به قیمت از پیش تعیین شده، سفارش(های) بازار به طور سیستماتیک فعال می شود و موقعیت ها را با توجه به قیمت و مقدار از پیش تعیین شده نقد می کند تا به هدف “Take-Profit” یا “Stop-Loss” دست یابد.


چنین عملکردی به*ویژه در بازار بی*ثبات کریپتو مفید است: توقف ضرر در زمان به کاربران کمک می*کند در برابر ضررها محافظت کنند و از تشدید بیشتر خطرات جلوگیری کنند. کسب سود به موقع به آنها این امکان را می دهد که سود خود را حفظ کرده و از ضررهای اضافی جلوگیری کنند.


از سوی دیگر، با کمک گرفتن سود و توقف ضرر، کاربران کوینکس می توانند استراتژی خود را برای معاملات فیوچرز تنظیم کنند و سود قابل توجهی را در معاملات فیوچرز به دست آورند. علاوه بر این، معرفی این تابع همچنین نشان دهنده رهبری جهانی CoinEx در طراحی مکانیسم های معاملات پرپشوال و پذیرش مشتقات مالی است. با عملکرد جدید، صرافی اکنون می تواند خدمات معاملات پرپشوال بهتری را برای کاربران ارائه دهد.


با افزایش قیمت بیت کوین در سقف جدید، CoinEx ریسک سرمایه گذاری را برای کاربران مدیریت می کند


سقف های جدید قیمت بیت کوین هم فرصت ها و هم چالش هایی را برای بخش کریپتو ایجاد می کند. پویایی بازار فعلی به عنوان آزمونی برای استراتژی و ذهنیت معاملاتی سرمایه گذاران است و همچنین ثبات و امنیت پلتفرم های کریپتو را به چالش می کشد.


کوینکس با تکیه بر سیستم تطبیق سفارشات خلاقانه که به طور مستقل توسعه یافته است، برای ارائه تجربیات تجاری بسیار روان و همچنین خدمات رمزنگاری امن و قابل اعتماد برای کاربران در بیش از 100 کشور/منطقه استفاده می*کرد. همانطور که بازار کریپتو وارد عصر جدیدی می شود، کمپانی کوینکس سفر جدیدی را آغاز خواهد کرد که در طی آن صرافی به توسعه محصول اختصاص خواهد داشت و خدمات درجه یک بیشتری را در رابطه با مشتقات مالی معرفی می کند.


کوینکس امن ترین و مطمئن ترین صرافی برای ایرانیان