صندوق قابل معامله بیت*کوین تا هفته آینده فعال می*شود!


������بعد از چندین سال بحث و مناقشه بر سر صندوق قابل معامله بیت*کوین، سرانجام سرمایه*گذاری در ارزهای دیجیتال با تایید ضمنی ایالات*متحده در این صندوق*ها امکان*پذیر خواهد شد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات*متحده (SEC) در روز جمعه در نشست با پنج کمیسیون تنظیم*کننده (رگولاتور) در این مورد، مجوز فعالیت این صندوق*ها را صادر کرد.


������صندوق قابل معامله به*طور کلی یک وسیله سرمایه*گذاری است که عملکرد یک دارایی یا گروه*های خاص دارایی را ردیابی می*کند. صندوق*های قابل معامله به سرمایه*گذاران این امکان را می*دهند که بدون اینکه صاحب شکل خاص دارایی باشند، بتوانند به معامله آن بپردازند.


������ در پی اخبار مجوز فعالیت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات*متحده بازار ارزهای دیجیتالی جان تازه*ای گرفت. بیت*کوین بعد از رسیدن این خبر توانست با حجم قابل*قبولی مقاومت ۶۰ هزار دلاری را پشت سر بگذارد


������ البته SEC با انتشار توییتی به این نکته نیز اشاره کرده و هشدار داده که پیش از سرمایه*گذاری در ETF قراردادهای آتی بیت کوین ، سرمایه گذاران آگاهی کاملی نسبت به ریسک*های احتمالی آن داشته باشند.


این خبر در حالی منتشر می*شود که SEC پیش از این در نظر داشت ماه نوامبر و دسامبر به چنین موضوعی رسیدگی کند و درمورد صندوق قابل معامله (ETF) تصمیم گیری کند.
wwwiabtccom