CheapAir از مشتریان خود در مورد تغییرات استفاده از بازار ارز دیجیتال نظر سنجی می کند

مدیر عامل شرکت هواپیمایی CheapAir در 20 آوریل نامه ای را به مشتریان خود ارسال کرد و از آنها خواست تا در مورد تغییر BitPay و بازار خدمات مالی Coinbase نظر بدهند.
جف کلی در این نام نوشت که این شرکت بیت کوین را برای رزرو کردن پروازها و هتل از سال 2013 پذیرفته است. اما بعضی مسائل پیش آمده باعث شده که کنترل فروشندگانی که بیت کوین را می پذیرند برای شرکت مشکل شود.
در پاسخ به تغییرات دائمی Coinbase، کلی (مدیر عامل شرکت) پیشنهاد کرد که از یک شریک قابل اعتماد برای پذیرش ارز بیت کوین (BCH)، Dash و Litecoin (LTC) علاوه بر بیت کوین استفاده شود.
کلی BitPay را پیشنهاد می دهد، که راهکار فروشش اخیرا توسط فقط بیت کوین و Bitcoin Cash پذیرفته شده است. کلی به این موضوع هم اشاره می کند که از آنجا که BitPay به کیف های پول خاصی نیاز دارد، قرار نیست که مشتریانی که کیف های دیگری دارند را اذیت کند:
ما می دانیم که Bitpay به دنبال انجام چه کاری است. موضوعاتی که آنها سعی می کنند بدان بپردازند، پرداخت های نادرست یا معوقه است که بعضی از آنها مربوط به تراکنش هایی است که در ماه های دسامبر و ژانویه انجام شده است. از سوی دیگر من به این ایده اعتقادی ندارم که مشتریان را وادار کنیم طبق خواسته ما رفتار کنند یا کیف های پولشان را تنها به دلیل مبادله با ما تغییر دهند.
در این نامه کلی از مشتریان ارز دیجیتال CheapAir بازخورد می خواهد و از آنها دعوت می کند تا در توییتر، زیر همین نامه یا ایمیل نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنند.
چارلی لی موسس Litcoin در توییت نامه CheapAir پیشنهاد می دهد که شرکت خدمات بازرگانی AliantPayment که بیت کوین، Ethereum و Litecoin را پذیرفته بکار رود.
تصمیم Coinbase برای کنار گذاشتن ابزارهای بازرگانی اش به نفع تجارت Coinbase باعث شده که Reddit بیت کوین را از میان گزینه های پرداخت در برنامه طلای Reddit حذف کند. 31 می 2018 آخرین تاریخ برای بازرگانانی است که به Coinbase Commerce تبدیل شوند.

منبع: https://cointelegraph.com/news/crypt...-from-coinbase