آیا شما هم یکی از قهرمان انجام بازی های کامپیوتری هستین یا عزیزی دارین که موقع بازی کردن می ترکونه؟ پس حتماً این مقاله رو بخونین چون خبرای خوبی براتون دارم. اگه شما هم جزو طرفداران بازی های کامپیوتری هستین، باور کنید دونستن این که ارز دیجیتال SLP چیست؟ برای شما از نون شب هم واجبتره.در این مقاله در مورد ارز دیجیتال SLP چیست؟ ویژگی های اسمال لاو پوشن، خرید slp، قیمت اسمال لاو پوشن، آینده slp و ... صحبت خواهیم کرد.
مقدمه ای بر ارز دیجیتال SLPچیست؟
امروزه خیلی از جوونا به بازی های کامپیوتری علاقه پیدا کردن. این بازی ها انقدر جذابند که بعضیا به جز بازی کردن تقریباً هیچ کار دیگه ای نمی کنن البته این معضل امروز ما و معضل دیروز کشورهای غربیه! خیل عظیمی از نوجوانان و جوانان عمر خودشونو پای کامپیوتر و دستگاه های بازی می گذروندن و با کلی هیجان و انرژی در مسابقات پی در پی برنده می شدن و خلاصه کلی احساس قهرمان بودن داشتن. گذشت اون روزگار و اون نوجوونا تا اومدن به خودشون بیان متوجه شدن بزرگ شدن، دیگه خودشون باید هزینه زندگیشون بدن. حالا قهرمانای دیروز دنبال یه لقمه نون سرگردان بودن چون بیشتر عمرشون صرف بازیای کامپیوتری کرده بودن و در سنین بزرگسالی چیزی تو چنته نداشتن که بتونن باهاش مخارج زندگیشون تامین کنن. این مشکل یه چند سالیه که تو ایرانم پیش اومده، شاید شما هم کسانی رو بشناسین که موقع انجام بازی های کامپیوتری غوغا به پا می کنن ولی...! اصلاً شاید شما خودتون هم یکی از همون قهرمانا باشین. شاید شما هم با صرف وقت و انرژی زیاد میلیون ها الماس و اکسیر و سکه تو بازیای مختلف کسب کردین ولی بعد دیدین همه این دارایی ها در جهان واقعی هیچین، هیچی! متاسفانه تعداد زیادی از اون قهرمانا بعداً افسرده شدن یا احساس پوچی کردن. ترانگ انگویان (Trung Nguyen ) به عنوان یه توسعه دهنده نرم افزار تو امریکا وقتی این اوضاع رو دید خیلی ناراحت شد و تصمیم گرفت برای تغییر این وضعیت کاری بکنه. ثمره همه تلاش های انگویان باعث ورود بلاکچین و ارزهای دیجیتال به عرصه بازی های کامپیوتری بود. طی این پروژه شما با بازیِ گیم Axie Infinity ارز دیجیتال اسمال لاو پوشن (SLP) بدست میارید.
ارز دیجیتال nSmall Love Potio چیست؟

Small Love Potion که معنی لغویش میشه معجون کوچک عشق، یه پروژه کریپتوکارنسی و با نماد SLP نمایش داده می شه. پروژه اسمال لاو پوشن یه پروژه ارز دیجیتالِ که بر روی بلاکچین اتریوم بنا شده، به عبارت دیگه ارز دیجیتال اسمال لاو پوشن یه توکنه، نه بلاکچین! ارز دیجیتال SLP در واقع جایگزین همون امتیازهای مراحل مختلف بازیه (experience points) با این تفاوت که شما میتونین این امتیاز ویژه رو واقعاً در جهان خارج از بازی، تو صرافی ها و مارکت های واقعی به پول تبدیلش کنی.
در طراحی توکن Small Love Potion از استاندارد ERC-20 استفاده شده و تمام کیف پول هایی که از ارز دیجیتال اتریوم پشتیبانی می کنن می تونن ارز دیجیتال اسمال لاو پوشن رو هم در خودشون ذخیره کنن. شما می تونین با استفاده از توکن SLP pet های (موجودات) بازی معروف Axie Infinity ارتقا بدین. تو این بازی هزینه تولید موجودات از 100 SLP شروع میشه. برای تولید نژاد دوم 200 SLP لازمه و برای تولید مثل نژاد سوم 300 توکن SLP لازم دارین. خلاصه این روند افزایش بها به مرور ادامه پیدا می کنه تا اینکه برای تولید نژاد 6 باید 1.300 SLP می رسه. برای تولید موجودات نژاد هفتم شما 2100 SLP لازم دارین و درضمن شما نمی تونین این موجودات بیشتر از 7 بار ارتقا نسل بدین. طراحان این بازی می گن این محدودیت گذاشتن تا از ایجاد تورم جلوگیری بکنن. بعضی از کاربرا ترجیح میدن توکن SLPرو از راه بازی کردن بدست بیارن این گروه از گیمرها برای اینکه بتونن نژاد موجودات خودشون بسازند باید حداقل تو 15 مسابقه برنده بشن. در حالیکه بعضی دیگه از گیمرها عجولند و ترجیح میدن با خرید اسمال لاو پوشن از صرافی یا مارکت ها، هر چه زودتر مراحل بازی رو با سرعت پشت سر بذارن و موجوداتشون ارتقا بدن. البته گروه سومی از گیمرها وجود دارن که سعی می کنن با پشت سر گذاشتن مراحل بازیه Axie Infinity توکن بیشتری جمع کنن و بعد با فروش ارز دیجیتال SLP پول بدست بیارن، بالاخره این هم یه مدل کار کردنه، آدم باید زرنگ باشه!

ویژگی هایی منحصر بفرد ارز دیجیتال SLP شده؟
نام ارز دیجیتال Small Love Potion تا حالا تو لیست صرافی ارز دیجیتال های معتبر زیادی ثبت شده در حالی که این ارز دیجیتالی یه توکن بازیه، این اصلاً طبیعی نیست!
انگویان (بنیان گذار اسمال لاو پوشن) ادعا کرده که ارز دیجیتال SLP با سایر رمز ارزهای غیر قابل سرقت متفاوته.
نام ارز اسمال لاو پوشن در قسمت مربوط به منطقه نوآوری های صرافی بیاننس ثبت شده! البته این صرافی اسم ارز اس ال پی رو تو دسته ای قرار داده که مربوط به قسمت سرمایه گذاری های پرخطره.
شرکت سازنده خودپرداز بیت کوین General Bytes اعلام کردخه که قصد داره از ارز دیجیتال Small Love Potion حمایت خواهد کرد.
با وجود اینکه این رمز ارز فقط 2 ساله که توسعه یافته ولی خیلی خوب تونسته جایگاه خودشو پیدا کنه. در حال حاضر بازی های زیادی ( مثل Memo.cash که توکن های در گردشش 11 میلیون دلاره! ) از این توکن به عنوان سکه کاربری استفاده می کنن.
تیم توسعه دهنده تتر هم اعلام کردن که قصد دارن از ارز دیجیتال اسمال لاو پوشن پشتیبانی کنن، آن ها معتقدند که با حمایت از ارز دیجیتال . Small Love Potion می تونن نفوذشون در زمینه باکچین گسترش بدن.
این توکن می تونه خدمات گسترده ای رو به گروه زیادی از افراد ارائه بده، در نتیجه امکان پیشرفت و ارتقا بالایی داره.
Axie Infinity به کاربران منظم خود پاداش می دهد.

جالبه که بدونین از آغاز ماه می سال 2021 قیمت SLP افزایش چشمگیری داشت. کارشناسان یکی از دلایل این رشدُ افزایش استقبال مردم فیلیپین، کوبا، قطر، ونزوئلا و امارات متحده عربی از بازی Axie Infinity می دونن. مسلماً هر چقدر که گیمر های این بازی بیشتر باشه، به ارز دیجیتال SLP بیشتری برای پرورش موجودات درون بازی هم نیاز خواهد بود. میرسیم به همون معادله ساده قدیمی، هر چقدر تقاضا بیشتر باشه، قیمت هم افزایش پیدا می کنه. اما چرا تو بعضی مناطق مردم به بازی کردن این گیم به صورت گسترده رو اوردن؟ خب کارشناسا معتقدند که احتمالاً این بخاطر وضعیت مالی و مبارزه افراد برای کسب پول بیشتر رخ داده. چون مردم در این مناطق متوجه شدن که اگه بصورت منظم در این بازی شرکت کنن، می تونن درآمد بیشتری نسبت به بسیاری از شاغلان و حتی فارغ التحصیلان کسب کنن. حتی آمارها نشون میده که افرادی که به کشاورزی و پرورش حیوانات تو محیط بازیه Axie Infinity روی اوردن درآمد ماهیانه بیشتری نسبت به حقوق تازه کارها بدست میارن. درسته که میزان درآمدی که میشه از این بازی بدست اورد، مثل بقیه شغل ها! ارتباط مستقیمی با مهارت گیمر داره، ولی یه بازیکن خوب می تونه چیزی حدود 200 ارز دیجیتال Small Love Potion رو از این بازی بدست بیاره. البته بازیکن هر چقدر که تو بازی ها و مبارزات بیشتری پیروز بشه، طبیعتاً ارز اسمال لاو پوشن بیشتری هم بدست میاره. از طرف دیگه آمارها نشون میدن که طبق محاسبات روزانه تقریباً حدود 50000 توکن SLP در پلتفرم های مختلف به فروش می رسن که این خودش نشونه پویایی این عرصه اقتصادیه! (حالا هی به ما بگن برو کار می کن مگو چیست کار؟! بابا تو عصر تکنولوژی حتی بازی کردن هم یه جور کاره، حالا شما جوون عزیز هِی بگو کار نیست. نصیحت برادرانه منو بپذیر و برو بازی می کن نگو نیست کار!)
هدف پروژه Small Love Potion چیست؟
شاید بنظر برسد که هدف ارز دیجیتال SLP هیجان بخشیدن به بازیهای کامپیوتری و انگیزه دادن به گیمرهاست، ولی این پروژه اهداف بلند پروازانه تری داره. این پلتفرم در واقع قصد داره شرایطی فراهم کنه که افراد یا ارگان ها بتونن با استفاده از اون توکن هایی رو برای مصارف مختلف با هزینه کم اما اعتبار بالا تولید کنن. از این توکن ها میشه برای مصارف مختلفی مثل پاداش بازی های مجازی، جایزه رسانه های دیجیتال، کارت هدیه و عیدی، معملات بدون مجوز، سهام شرکت، جایزه مسابقات متنوع و... استفاده کرد. یکی از امتیازات بزرگ این پلتفورم میشه به پایین بودن میزان کارمزد ساخت و بسیار کاربردی بودن این توکن ها اشاره نمود، از طرف دیگه این توکن از امنیت بالایی هم برخورداره که مسلماً ویژگی مهمی برای یه رمز ارزه.

چگونه ارز دیجیتال SLP بخریم؟

اگر مایل به خرید Small Love Potion هستین در حال حاضر می تونین این ارز دیجیتال از صرافی های مختلف بین المللی مثل Pionex ،Hoo ، LBank ، Binance ، CoinW برای خریدش اقدام کنین. البته چون ایران تو تحریمه شما نمی تونین به راحتی از این صرافی ها اقدام به خرید SLP بکنین، چون به محض اینکه بفهمن شما ایرانی هستین، حساب شما رو بلاک می کنن و از پس دادنم پول ها و توکن های شما خودداری می کنن. تازه نکته ترسناک این که صرافی ها هر روز راه های جدیدتری رو برای شناسایی کاربران غیر مجاز پیدا می کنن. به این ترتیب تنها یه اشتباه کوچیک کافیه تا شما تمام داراییتون از دست بدین. اما خب این مشکل مهمی نیست چون همین الانشم تو ایران صرافی های معتبری هستن که تو ایران فعالیت می کنن. خیلی ها با استفاده از صرافی های داخلی درآمد ها و سود های خوبی بدست میارن، شما هم می تونین ارز دیجیتال SLP رو از صرافی های معتبر داخلی مثل ایران بایننس تهیه کنین. البته یکی از ویژگی های برجسته ایران بایننس تنوع بالای لیست ارزهای دیجیتالشه. به این ترتیب اگر قصد خرید هر ارز دیجیتالی رو دارین، حتماً حداقل یکبار از خدمات این صرافی تجربه کنین تا بتونین به درستی ادعای ما مبنی بر معتبر و درجه یک بودن خدمات ما رو بیازمایید.
حرف آخر:
فناوری بلاکچین می تونه تحولی عظیم در زندگی افراد بوجود بیاره، به همین دلیل بسیاری از فعالان عرصه ارزهای دیجیتال سعی می کنن تا به هر شکلی که می تونن دنیای واقعی و به دنیای دیجیتال پیوند بدن. شاید بشه گفت هدف این عرصه شکستن انحصار طلبی هاست، این بازار مثل فرصتی برابر آمادست که به همه افراد برای بهبود شرایط زندگی و راحت تر شدن مسائل کمک کنن. یکی از این فرصت ها میشه به ارز دیجیتال SLP اشاره کرد. این پلتفرم شرایطی رو ایجاد کرده که شما می تونین با بازی کردن امتیازاتی رو کسب کنین که در نهایت قابلیت تبدیل به پول و بهبود وضعیت مالیتون داره. هدف ما هم از نگارش ارز دیجیتال اسمال لاو پوشن چیست؟ در واقع این بود که به شما بگیم که شما می تونین با بازی کردن، خرید SLP یا حتی ذخیره این رمز ارز تازمانی که قیمت SLP افزایش بکنه و فروش اسمال لاو پوتیشن در زمان و پلتفرم مناسب سود خوبی کسب کنین. از این لحاظ شاید بشه گفت ما در بهترین دوره و زمان ممکن بدنیا اومدیم، در زمانی که حتی برای بازی کردن هم میتونی کسب درآمد کنی!
موفق و پر سود باشین.