بحث های پیرامون مالیات ارز دیجیتال متفاوت از چیزی است که فکرش را می کنید
در مباحثی که مطرح می شود صاحب نظران از داخل و خارج از صنعت ارز دیجیتال دیدگاه های خود را مطرح می کنند، تجربیات شان را به اشتراک می گذارند و سعی می شود به همه موارد مرتبط با این حوزه پرداخته شود.
ممکن است تصور کنید که موضوع اصلی مباحث مرتبط با بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال این است که آیا باید آنها را ریپورت کرد یا خیر. یا شاید این موضوع که ایا افرادی که مبادلات پول دیجیتال را گزارش نمی کنند، دستگیر می شوند یا خیر. اما باید بدانید که گفتگوها موضوعات متفاوتی دارند. تقریبا همه می دانند که شما باید گزارش مبادله خود را اعلام نمایید و IRS پس از مالیات گذاری ارزهای دیجیتال روش بسیار بزرگی است.
IRS از طریق نرم افزار انجام می شود و به نظر می رسد که بزرگترین گفتگوی مالیاتی در مورد ارز دیجیتال هنوز در حیطه 1301 است، یک کد شناسایی مالیاتی که برای مبادلات از این نوع فراهم شده است.
طبق قانون مالیاتی آمریکا مبادلات 1031 می توانند تنها املاک برای املاک باشند. قانون مالیاتی ترامپ در دسامبر 2017 اعلام کرد که معاوضه یک ارز دیجیتالی برای ارزی دیگر در سال 2018 معاف از مالیات نخواهد بود.
در حال حاضر تا زمانی که قانون ترامپ در حال اجراست مبادله ارزهای دیجیالی را باید با هزینه های تعریف شده انجام داد. IRS دائما مورد سوال قرار می گیرد اما همچنان بدون واکنش است. در واقع می توان گفت که 1031 یا مبادلات این چنینی معاوضه یک تجارت یا سرمایه در مقابل دیگری است.
بر اساس کد مالیاتی بیشتر مبادلات قابل مالیات بندی هستند. به همین دلیل است که IRS به دنبال جامعه ای است که کالاها و خدمات مبادله شده با پول دیجیتالی را مالیات گذاری کند. البته 1031 به شما امکان مبادله نوعی از سرمایه تان را بدون پرداخت نقد یا مالیات های این چنینی خواهد داد.
بسیاری از دارندگان ارز دیجیتال می توانند بگویند که برای سرمایه گذاری این ارزها را خریداری کرده اند. نکته اینجاست که آیا از این سرمایه برای خرید املاک و دارایی های بیشتر استفاده می کنند. 1031 برای تاجران سهام یا اوراق بهادار قابل استفاده نیست و فقط برای مبادلات ارز دیجیتالی استفاده می شود. با این حال انواع مختلف ارز دیجیتال مانند انواع مختلف سکه های طلاست.
اگر مبادله یک نوع سکه طلا برای دیگر تایید شود چرا نباید مبادله ارز دیجیتالی چنین باشد؟ IRS ممکن است اذعان کند که مبادله Ripple برای بیت کوین مانند مبادله نقره در عوض طلاست یا بالعکس. نقره برای طلا قابل مالیات گذاری است بنابراین IRS ممکن است مبادله ارز دیجیتالی را قابل مالیات گذاری کند.
اما بزرگترین موضوعات باقی مانده در مورد روش گزارش مالیات است. شما باید برای سود خود مالیات 1031 را اجرا کنید تا قوانین پیروی شده باشد. شاید تمایلی به این کار نداشته باشید اما برای کسانیکه قصد استفاده از 1031 را دارند، عدم گزارش کردن بروز یک مشکل خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر IRS Form 8824 را کنترل کنید.


https://cointelegraph.com/news/bigge...nk-expert-take منبع