سرمایه*گذاری یعنی سپرده*گذاری پول برای خرید یک دارایی با هدف دستیابی به سود بیشتر که ممکن است در کوتاه مدت یا بلند مدت به*دست آید.


در حال حاضر در تمامی کشورهای دنیا سرمایه گذاری در بیت کوین و یا حوزه ارزهای دیجیتال به دلایل زیر به سرعت در حال افزایش است و ما در مجموعه خود تلاش میکنیم تا مردم عزیز کشورمان نیز بتوانند از این فضای ایجاد شده سود قابل توجهی را کسب کنند.


باعث افتخار است که در مجموعه با داشتن سابقه*ای طولانی، کارنامه*ای درخشان و بهره*گیری از کارشناسان و متخصصین برجسته حوزه ارزهای دیجیتال بهترین مشاوره را برای سرمایه*گذاری در بیت کوین و تمامی ارزهای دیجیتال به شما ارائه دهیم.

“حفظ ارزش”
از دست رفتن ارزش پول به دلیل تورم این هشدار را به مردم می*دهد که از ارزش پول خود محافظت کنند. بهترین راه جلوگیری از این مشکل سرمایه*گذاری در ارزهای دیجیتال است.


“شگفت انگیز بودن فناوری ارزهای دیجیتال”
فناوری بلاک*چین به شما کمک میکند که محدود به زمان و مکان جغرافیایی خاصی نباشید و واسطه*ها را از زندگی خود حذف کنید، بنابراین باعث ایجاد تقاضا خواهد شد و تقاضا هم باعث افزایش قیمت میشود.


“نوسان”
در حوزه ارزهای دیجیتال نوسانات زیادی وجود دارد که همین امر باعث کسب سود بسیار زیادی می*شود. البته این نکته را نباید فراموش کرد که ورود به این حوزه بدون مشاوره گرفتن از افراد متخصص باعث ضررهای بسیار جبران*ناپذیری می*شود.


“سوددهی بالا”
از زمان معرفی ارزهای دیجیتال در سال 2008 تا به امروز سرمایه*گذاران این حوزه به شدت از افزایش قیمت این ارزها در طول زمان سود برده*اند. بنابراین سرمایه گذاری در بیت کوین یا چنین دارایی*هایی که کمیاب هستند و باعث تقاضا می*شوند، به شما امکان می*دهد تا در طول زمان به سود برسید.


“سیاست های قانونی”
پس از تلاش*های بسیار زیاد در تاریخ 9 بهمن ماه سال 1397 بانک مرکزی کشور عزیزمان پیش*نویس الزامات قانونی ارزهای دیجیتال را با مشاوره و کمک بزرگان این حوزه تهیه و تنظیم کرد و ما مفتخریم که با برگزاری کنفرانس رگولاتوری سهم خود را در این موضوع ادا کردیم.


سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال بهترین روش سرمایه گذاری در عصرجدید می باشد. روش های گوناگونی برای سرمایه گذاری وجود دارد که بهترین آنها ترید می باشد.