کاربران واتس اپ از این پس می توانند بیت کوین ارسال و دریافت کنند!

کاربران واتس اپ اکنون می توانند از طریق این پلتفرم پیام رسانی محبوب و به لطف ربات Lite.Im به ارسال و دریافت بیت کوین و لایت کوین بپردازند. این اعلامیه به منظور ساده سازی فرآیند تراکنش ارزهای دیجیتال و نزدیک کردن آن ها به زندگی روزمره کاربران بیان شده است.
طبق توییت زولو ریپابلیک در تاریخ ۱۹ می، این پلتفرم دیجیتال اعلام کرد که پلتفرم پیام رسان ارز دیجیتال Lite.Im روشی ساده برای ارسال و دریافت بیت کوین از طریق واتس اپ ارائه کرده است.
تنها کاری که کاربران لازم است انجام دهند افزودن ربات Lite.Im به واتس اپ و پیشروی بر اساس پیام های نمایش داده شده هست. علاوه بر ارسال و دریافت بیت کوین و لایت کوین، گزینه های بسیار زیادی برای کاربران وجود دارد.
این سرویس هم چنین به کاربران امکان می دهد تا از طریق برنامه ارجاع، ارز دیجیتال به دست آورند. هم چنین گزینه های دیگری وجود دارد که به کاربران امکان می دهد تا برنامه را بر روی کوین، زبان و رمز عبور پیش فرض خود تنظیم کنندجدیدترین اخبار هفته را در سایت سیتکس بخوانید:
www. citexco.com
خدمات سیتکس : مشاوره*ی سرمایه گذاری در بیت کوین ، راه اندازی ماینینگ ( استخراج بیت کوین ) و مشاوره پشتیبانی و نگهداری، آموزش ها در فناوری بلاکچین و فروش محصول سیتکس باکس
مدیرعامل سیتکس : مهندس حسین قریب