کانال تلگرام تالار گفتگوی ارز دیجیتال

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: آینده بیت کوین و فناوری بلاکچین

 1. #1
  کاربر تازه وارد
  تاریخ عضویت
  May 2019
  نوشته ها
  18
  تشکر
  1
  تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

  آینده بیت کوین و فناوری بلاکچین

  اخیرا بررسی هایی از پیش*بنی های افراد تاثیرگذار در حوزه بلاکچین و کریپتوکارنسی منتشر شده که پیش*بینی اقای مهندس علی میزانی اسکویی، بنیان گذار شرکت سیتکس نیز در این بین به چشم می*خورد.

  مهندس علی میزانی اسکویی بر این باور هستند که شاهد ترند افزایشی جدی بیت کوین در اواسط سال 2019 آغاز خواهد شد و طی این افزایش، قیمت بیت کوین به 200 تا 300 هزار دلار در انتهای سال 2021 خواهید رسید.

  ایشان همچنین اذعان داشتند که حجم کل بازار ارزهای دیجیتال به 20 تریلیون دلار در سال 2030 خواهد رسید.

  11 پیش بینی افراد تاثیرگذار در آینده بیت کوین
  توماس لی (Thomas Lee)
  توماس لی، یکی از سرمایه*گذاران برجستهٔ بیت کوین و بنیان*گذار شرکت تحقیقاتی Fundstrat Global، پیش*بینی کرده است که در سال ۲۰۱۸، قیمت بیت کوین به ۲۵ هزار دلار رسیده و تا سال ۲۰۲۲، به قیمت ۱۲۵ هزار دلاری خواهد رسید.

  مکس کایزر (Max Keiser)
  مکس کایزر، یکی از به*کارگیرندگان اولیهٔ بیت کوین است و می*توانید وی را از حرکات اولیه*اش قضاوت کنید که بیت کوین را زمانی خریداری کرده بود که تنها ۳ دلار قیمت داشت.
  وی اخیراً پیش*بینی کوتاه*مدت ۲۸ هزار دلاری خود را برای بیت کوین به*وسیله توییتی اعلام کرده و برای بلندمدت، قیمت ۱۰۰ هزار دلاری را، شرط*بندی کرده است.
  او در حساب توییتر خود اعلام داشته است:
  بانک*های مرکزی سرتاسر جهان در حال فروپاشی هستند. اگر سرمایه خود را به*صورت پول نقد نگه*دارید، خواهید باخت. بیت کوین حمایت ۶ هزار دلاری را تست کرده و اکنون آماده برای ثبت نرخ حداکثری جدیدی می*باشد. قیمت ۲۸ هزار دلاری را دور از ذهن نمی*دانم.
  این الگو، تا زمان رسیده به قیمت ۱۰۰ هزار دلاری، تکرار شده و ادامه خواهد یافت…

  جان مکافی (John McAfee)
  جان مکافی، برنامه*نویس و تاجر آمریکائی که مؤسسهٔ امنیت سایبری McAfee را پایه*ریزی کرده که به معروف*ترین چهرهٔ صعودی بیت کوین، در پیش بینی*هایش شهرت دارد.
  او در موارد متعددی به*صورت مکتوب ادعا کرده است که قیمت بیت کوین به ۱ میلیون دلار خواهد رسید که بیشتر از پیش*بینی ۵۰۰ هزار دلاری وی در سال گذشته بوده است.
  این توییت از جان مکافی، نشانگر جدیتش در طرح چنین ادعاهایی است:
  وقتی* که قیمت بیت کوین را ۵۰۰ هزار دلار، در پایان سال ۲۰۲۰ پیش*بینی کردم، از مدلی استفاده می*کردم که قیمت بیت کوین را در اواخر سال ۲۰۱۷ به میزان ۵ هزار دلار پیش*بینی کرده بود. اما BTC از فرضیات مدل من پیشی گرفته است و اکنون قیمت ۱ میلیون دلاری را برای پایان سال ۲۰۲۰ پیش*بینی می*کنم. هنوز هم تأکید می*کنم که اگر اشتباه کنم، اعضای بدنم را خواهم خورد!

  تریس مایر (Trace Mayer)
  مایر کارآفرین، سرمایه*گذار، روزنامه*نگار، کارشناس پولی و مدافع آزادی بیان است. او بنا بر مدل Mayer-Multiple خود، اعلام کرده است که احتمال رسیدن قیمت بیت کوین به ۱۱۵ هزار دلار در ماه دسامبر ۲۰۱۸، وجود دارد. وی در حساب توییتر خود اظهار داشته است:
  جهش کنونی بیت کوین، بسیار شبیه جهش ماه*های ژانویه و مارس ۲۰۱۳ است. (از ۷ دلار به ۲۶۶ دلار و به ۹۰ دلار) و (از ۷۰۰ دلار تا ۲۰ هزار دلار به ۹ هزار دلار) با عقب*افتادۀ حساب*های جدید و غیره. و سپس کاتالیزور سیلک رود (شوک موجودی قابل*فروش) برای افزایش از ۱۰۰ دلار به ۱۲۰۰ دلار. کوهی از پول*های وال*استریت آماده می*شوند. سناریوهای بالقوهٔ بیت کوین در سال ۲۰۱۸ چه خواهد بود؟

  جیمسون لوپ (Jameson Lopp)
  جیمسون لوپ، مهندس نرم*افزار سابق BitGo، که اکنون کیف پول Casa را رهبری می*کند، یکی از شخصیت*های برجسته در دنیای ارزهای دیجیتال است. همچنین او یکی از اعضای گروه cyberpunks می*باشد که پیش*بینی کرده است که احتمال دارد قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۲۰ به ۲۵۰ هزار دلار برسد. لوپ روند گرایش هفت سالهٔ قیمت بیت کوین را بر مبنای تغییرات روزانه محاسبه کرده و به نمودار ۲۵۰ هزار دلاری دست*یافته است.

  تیم دراپر (Tim Draper)
  تیم دراپر، سرمایه*گذار ریسک*پذیر آمریکائی و بنیان*گذار دانشگاه Draper، اخیراً پیش*بینی کرده است که قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۲ به ۲۵۰ هزار دلار خواهد رسید. همچنین وی به علت خرید ۳۰ هزار بیت کوین در حراج Marshals امریکا که در سال ۲۰۱۴، از مصادره اموال سیلک رود برگزارشده بود، معروف است. این سرمایه*گذار در حساب توییتر خود نوشته بود:
  ببخشید! پیش*بینی من برای سال ۲۰۲۲، قیمت ۲۵۰ هزار دلار است. در توییت شب گذشته*ام، یک صفر جا انداخته بودم. عدد صحیح، ۲۵۰ هزار است.

  تایلر وینکلواس (Tyler Winklevoss)
  دو قلوهای وینکلواس، اخیراً در ماه فوریه ۲۰۱۸، اظهار داشتند که ارزش فعلی بیت کوین، بسیار پایین*تر از ارزش واقعی آن است و این ارز می*تواند تا چهل برابر قیمت فعلی، رشد داشته باشد.
  اگر این اعداد را در نظر بگیرید و به این برادران دو قلو که بنا به گزارش*های، دارندهٔ مقدار تقریبی ۱۰۰ هزار بیت کوین هستند، باور داشته باشید، قیمت بیت کوین در آینده باید از مرز ۳۲۰ هزار دلاری، عبور کند.

  علی میزانی اسکوئی (Ali MizaniOskui)
  آقای علی میزانی، سرمایه*گذار و تحلیلگر مطرح بازار سال گذشته زمانی که قیمت بیت کوین به بالای ۱۸,۰۰۰ دلار رسیده بود، در گفتگویی با اخبار شبکه تهران، ضمن هشدار به سرمایه گذاران برای ورود به بازار و تاکید بر عدم انفعال مسئولین در این فناوری، پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین طی دو سال آینده در یک پنجم قیمت آن زمان معامله شود. به اعتقاد آقای میزانی قیمت بیت کوین پس از دو سال کف سازی در بازه ۵ تا ۶ هزار دلار شروع به اوج گرفتن خواهد کرد و تا اواخر ۲۰۲۱ پتانسیل رسیدن به قیمت ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار دلار را خواهد داشت.

  بابی لی (Bobby Lee)
  بابی لی، عضو هیئت*مدیرۀ BTCFoundation و بنیان*گذار اولین صرافی بیت کوین در چین بنام BTCC، در طی نشستی که در شهر لندن برای بلاک چین برگزارشده بود، اظهار داشت که بیت کوین، قیمت ۱ میلیون دلاری را پشت سر خواهد گذاشت. پیش از این، بابی لی قیمت ۱۷ هزار دلاری و ۵۰ هزاری را برای بیت کوین پیش*بینی کرده بود.

  جک دورسی (Jack Dorsey)
  جک دورسی، بنیان*گذار توییتر، اخیراً در طی مصاحبه*ای، پیش*بینی جسورانه*ای را ارائه کرد. وی گفت:
  درنهایت، جهان یک ارز واحد خواهد داشت. اینترنت یک ارز واحد خواهد داشت. و به عقیدهٔ من، این ارز، بیت کوین خواهد بود. این اتفاق به*زودی خواهد افتاد. شاید ۱۰ سال بعد شاهد این رخداد باشیم و شاید هم زودتر.

  راجر ور (Roger Ver)
  راجر ور یکی از شناخته*شده*ترین چهره*های جامعهٔ بیت کوین است. او سرمایه*گذار حوزهٔ ارزهای دیجیتال، کارآفرین سریالی و دلال غیرقانونی مواد منفجره در eBay است. او در اوایل سال ۲۰۱۱، هنگامی*که قیمت بیت کوین کمتر از ۱۰ دلار بود، و همه بر این باور بودند که بیت کوین کلاه*برداری است، سرمایه*گذاری در بیت کوین را آغاز کرد.
  وی در مصاحبه*ای با یک وبلاگ در سال ۲۰۱۵، زمانی که قیمت بیت کوین در محدودهٔ ۲۵۰ دلار شناور بود، گفت:
  بیت کوین به*راحتی می*تواند به ارزش ۲۵۰۰ دلاری، ۲۵ هزار دلاری، یا حتی ۲۵۰ هزار دلاری برسد!ت سیتکس نیز در این بین به چشم می*خورد.

  سیتکس ، فعال در زمینه ی بلاکچین و ارزهای دیجیتال
  خدمات ما : مشاور سرمایه گذاری در بیت کوین و ارزهای دیجیتال ، ماینینگ و راه اندازی فارم ، آموزش ها در این حوزه ، و فروش محصولات ماینینگ

 2. #2
  کاربر تازه وارد
  تاریخ عضویت
  Dec 2021
  نوشته ها
  4
  تشکر
  0
  تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
  بسیار مفید بود توضیحاتتون
  ایا شما صرافی دارید ؟

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •