سرمایه گذاری یعنی سپرده گذاری پول برای خرید یک دارایی با هدف دستیابی به سود بیشتر که ممکن است در کوتاه مدت یا بلند مدت به دست آید.
در حال حاضر در تمامی کشورهای دنیا سرمایه گذاری در بیت کوین و یا حوزه رمز ارزها به دلایل زیر به سرعت در حال افزایش است و ما در مجموعه خود تلاش میکنیم تا مردم عزیز کشورمان نیز بتوانند از این فضای ایجاد شده سود قابل توجهی را کسب کنند.
باعث افتخار است که در مجموعه سیتکس با داشتن سابقه ای طولانی ، کارنامه ای درخشان و بهره گیری از کارشناسان و متخصصین برجسته حوزه رمز ارزها بهترین مشاوره را برای سرمایه گذاری در بیت کوین یا حوزه رمز ارزها به شما ارائه دهیم.

“حفظ ارزش”
از دست رفتن ارزش پول به دلیل تورم این هشدار را به مردم می دهد که از ارزش پول خود محافظت کنند. بهترین راه جلوگیری از این مشکل سرمایه گذاری در رمز ارزها است.

“شگفت انگیز بودن فناوری رمز ارزها”
فناوری بلاک چین به شما کمک میکند که محدود به زمان و مکان جغرافیایی خاصی نباشید و واسطه ها را از زندگی خود حذف کنید ، بنابراین باعث ایجاد تقاضا خواهد شد و تقاضا هم باعث افزایش قیمت میشود.

“نوسان”
در حوزه رمز ارزها نوسانات زیادی وجود دارد که همین امر باعث کسب سود بسیار زیادی می شود. البته این نکته را نباید فراموش کرد که ورود به این حوزه بدون مشاوره گرفتن از افراد متخصص باعث ضررهای بسیار جبران ناپذیری می شود.

“سوددهی بالا”
از زمان معرفی ارزرمزها در سال 2008 تا به امروز سرمایه گذاران این حوزه به شدت از افزایش قیمت این ارزها در طول زمان سود برده اند. بنابر این سرمایه گذاری در بیت کوین یا چنین دارایی هایی که کمیاب هستند و باعث تقاضا می شوند، به شما امکان می دهد تا در طول زمان به سود برسید.

“سیاست های قانونی”
پس از تلاش های بسیار زیاد در تاریخ 9 بهمن ماه سال 1397 بانک مرکزی کشور عزیزمان پیش نویس قوانین را با مشاوره و کمک بزرگان این حوزه تهیه و تنظیم کرد و ما مفتخریم که با برگزاری کنفرانس رگولاتوری سهم خود را در این موضوع ادا کردیم.

بعد از خواندن مطلب فوق شاید این سوال برای شما ایجاد بشود که آیا نباید وارد این حوزه شد؟ آیا نباید سرمایه گذاری کرد؟ به چه کسی میتوان اعتماد کرد؟ برای این که یک سرمایه گذاری سرانجامی دل پذیر داشته باشد نیازمند عواملی است که میتوان به مطالعه و بررسی حوزه مورد نظر، قدرت ریسک مشاوره افراد مجرب اشاره نمود. مشاوره خوب در واقع می تواند تعیین کننده ترین عنصر این هدف باشد.

برای اطلاعات بیشتر می تونید به سایت https:// citexco .com مراجعه کنید، شرکت سیتکس شما را در برای سرمایه گذاری در بیت کوین و رمزارز ها راهنمایی می کند.
به امید ایرانی آبادتر و مردمان شادتر و ثروتمند تر