Bitcoin Cash Football: اپلیکیشین چندنفره جام جهانی که با بیت کوین کار می کند
این هفته که دنیا سرگرم دیدین بازی های جام جهانی 2018 است، یک بازی جدید به نام Bitcoin Cash Football عرضه شده که در آن کاربران به عنوان مدیران یا بازیکنان در درون یک فصل از رقابت ها بازی می کنند. بازیکنان می توانند با بازی کردن پول بیت کوینی (BCH) دریافت کنند، به علاوه یک رقابت جام جهانی نیز دارد که در آن تیم ها برای ارز بیت کوین رقابت خواهند کرد.
همین الان تا بازی فینال در 15 جولای 2018، جام جهانی در روسیه در حال برگذاری است و تمام دنیا این بازی ها را تماشا می کنند. در این زمان گروهی از توسعه دهندگان به نام Mobtwo اپلیکیشین جدیدی را بر روی گوگل پلی به نام Bitcoin Cash Football قرار داده اند. این بازی چند نفره را می تون با بازیکنانی از سرتاسر جهان انجام داد.
بیت کوین در این اپلیکیشین واحد پولی است و بازیکنان می توانند بازیکنان را با آن خریداری کنند، امکانات استادیوم را به روز رسانی کنند و یا سیستم تیمی را آماده نمایند. مانند هر بازی دیگری تغییرات ادامه می یابد تا بازیکنان و استادیوم ها رقابتی تر شود.
بازی فوتبال بیت کوین دارای حالت بازیکن و مدیر است که هر کدام ویژگی های متفاوتی دارند. برای مثال با استفاده از حالت بازیکن می توانید انتخاب های متفاوتی برای خریدن خانه، هواپیما، سهام و ارز خواهید داشت. در کنار این اقدامات بازیکنان در درون بازی های جام نیز رقابت می کنند.

منبع: https://news.bitcoin.com/bitcoin-cas...owered-by-bch/