خرج کردن بیت کوین در اروپا با استفاده از Wirex و Paytomat آسانتر می شود.

صاحبان اروپایی ارز دیجیتال باید خوشحال باشند. به تدریج خرج کردن BTC, BCH و سایر انواع کریپتو با استفاده از سرویس های پرداختی مانند Wirex و Paytomat در حال آسان شدن است. حالا می توان از بیت کوین در صدها رستوران و فروشگاه اروپای شرقی استفاده کرد.

Wirex کارت های کریپتوی جدیدش را عرضه می کند
وقتی صدور کارت های کریپتو سال گذشته در اروپا لغو شد، ده ها هزار دارنده ارز دیجیتال با تکه های پلاستیک بی ارزش در دستشان آواره شدند. اما با همکاری شرکت های کریپتو و ساخت پردازش گرهای جدید پرداخت، کارت های کریپتو به تدریج بازیابی شدند و امید می رود که ادامه حیات داشته باشند. در طی دو هفته گذشته Wirex کارت های فیزیکی خود را به انگلستان و مشتریان اروپایی اش ارسال کرده است.

سیستم پرداخت ارز دیجیتال Paytomat از 11 نوع کریپتو شامل بیت کوین و zencash حمایت می کند و 330 رستوران و مغازه را در حال حاضر در قسمت های اروپای شرقی تحت پوشش خود قرار داده است.

مدیر عامل Paytomat یوری اولنتیر گفته: آمستردام یکی از مکان هایی است که بیشترین استفاده را از کریپتو دارد، پس ما این مکان را به عنوان مرکز فعالیت در اروپای غربی قرار دادیم. با توجه به حضور مستمر گردشگران در این منطقه ارزهای دیجیتال می توانند روش پرداخت مناسبی باشند. برای مثال تراکنشی که با بیت کوین انجام می شود فقط چند ثانیه به طول می انجامد و کارمزد آن ناچیز است.

منبع