تبدیل VST به USDT در بینگ ایکس موضوعی است که امروز به آن خواهیم پرداخت. در صرافی بینگ ایکس پس از ثبت نام، 100,000 واحد توکن VST به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می*گیرد. این توکن*ها که معادل یک دلار آمریکا هستند، به منظور تمرین و آشنایی با نحوه معاملات در پلتفرم بینگ ایکس BingX ارائه می*شوند. برای استفاده از توکن*های VST باید به بخش معاملات استاندارد فیوچرز (Standard Futures) مراجعه کرده و از آن قسمت گزینه VST Account (VST – Virtual USDT) را انتخاب کنید. در ادامه به توضیحات بیشتر در مورد تبدیل VST به USDT خواهیم پرداخت.


معرفی توکن VST (Virtual USDT)

VST مخفف Virtual USDT است، که به معنای تتر مجازی است. پس از ثبت نام در صرافی بینگ ایکس، صدهزار ارز VST به صورت خودکار به حساب کاربری شما واریز می*شود. توکن VST به عنوان یک توکن کاربردی پلتفرم دمو صرافی BingX در اختیار کاربران قرار می*گیرد. برای استفاده از پلتفرم دمو صرافی بینگ ایکس، باید از موجودی این توکن در حساب کاربری خود استفاده کنید.

VST یک ارز مجازی که برابر با دلار یا تتر (USDT) است و فقط برای معاملات به صورت دمو و تست است. شما فقط می*توانید از این ارز برای تست و شبیه*سازی معاملات فیوچرز و سیستم کپی تریدینگ (Copy trading) استفاده کنید. این امکان توسط صرافی بینگ ایکس به شما ارائه می*شود که تا بتوانید به راحتی و در شرایط کاملا مشابه با شرایط واقعی در معاملات و کپی تریدینگ فعالیت کنید. تا زمانی که موجودی VST در حساب شما وجود داشته باشید می*توانید از آن بدون محدودیت استفاده کنید.

با توجه به نکات بالا، به این نتیجه خواهیم رسید که ارز دیجیتال VST فقط برای تست و آزمایش و تمرین است و در واقع هیچ ارزش مادی*ای ندارد و شما نمی*توانید آن را به پول واقعی و یا ارز دیجیتال دیگری تبدیل کنید.
چنانچه علاقمند به ثبت نام در این صرافی را دارید، می*توانید از کد تخفیف ۵۰% کارمزد معاملات به صورت اختصاصی استفاده کنید.