صرافی بینگ ایکس | BingX که در سال 2018 تأسیس شد، یک پلتفرم تجاری است که قبلاً با نام Bingbon شناخته می*شد. در سال 2021، این صرافی به Bing X تغییر نام داد. این پلتفرم به بزرگترین صرافی در زمینه سوشال تریدینگ مشهور است. این امر به کاربران طیف وسیعی از گزینه*های معاملاتی، از جمله خدمات معاملاتی نقدی، فیوچرز و کپی تریدینگ را ارائه می*دهد. این خدمات برای بیش از 100 کشور در سراسر جهان در دسترس است.
خدمات صرافی بینگ ایکس

BingX در سنگاپور ثبت شده است و در بسیاری از مناطق از جمله اتحادیه اروپا، کانادا و تایوان فعالیت می*کند و طبق داده*های موجود، اکثر کاربران از کشور روسیه و اوکراین در این صرافی فعالیت می*کنند و در حال حاضر محدودیتی برای کاربران ایرانی در نظر نگرفته است. اما خبرهایی در خصوص فیلتر شدن آدرس سایت این صرافی منتشر شده است.صرافی ارز دیجیتال بینگ ایکس (BingX) طیف مناسبی از خدمات و امکانات را برای کاربران و مشتریان خود فراهم کرده است که به معرفی این خدمات می*پردازیم.

معاملات اسپات (Spot): درصرافی ارز دیجیتال بینگ ایکس شما می*توانید بیش از 300 نوع توکن را به صورت تک و جفت ارز مبادله کنید و به خرید فروش آن*ها بپردازید. در ضمن صرافی دارای کیف پول اختصاصی است تا کاربران برای نگهداری دارایی*ها خریداری شده نگرانی نداشته باشند.
معاملات فیوچرز (Perpetual Futures): یکی از امکانات صرافی بینگ ایکس معاملات فیوچرز همراه با اهرم است. قراردادهای آتی (Futures) به معامله*گران اجازه می*دهد تا دارایی*ها را خرید و فروش کنند و از ریزش قیمت*ها هم سود کسب کنند، بدون اینکه واقعاً آن*ها را در اختیار داشته باشند.

ترید در بازار فارکس: یکی از امکانات جالب این صرافی، امکان معامله و ترید در بازار فارکس است. کاربران این بستر می*توانند برخی نمادهای فارکس را در این صرافی معامله کنند.
اتصال اکانت به سایت تریدینگ ویو: از امکانات کارآمد این صرافی، امکان اتصال اکانت به سایت تریدینگ ویو (Tradingview) است. با استفاده از این قابلیت شما می*توانید معاملات خود را در سایت تریدینگ ویو انجام دهید و معاملات خود را مدیریت کنید.

قابلیت کپی تریدینگ: در کپی تریدینگ شما می*توانید با بررسی سابقه تریدرهای مختلف اکانت خود را به حساب باقی معامله*گران متصل کنید تا معاملات آن*ها برای شما هم ثبت شود.
ایران بروکر لازم می*داند در مورد این قابلیت به شما هشدار دهد زیرا در بستر کپی تریدینگ شما هیچ مدیریتی روی معاملات خود ندارید و ممکن است همه سرمایه خود را از دست بدهید.

پشتیبانی از واحد ریال: یکی از امکانات جالب این صرافی که هیچ صرافی خارجی از آن بهره نمی‎*برد، امکان مشاهده قیمت رمزارزهای مختلف به ریال است در بازار اسپات صرافی بینگ ایکس شما می*توانید قیمت ارزهای موجود به ریال را مشاهده کنید.

پشتیبانی از زبان فارسی: تیم توسعه دهنده این صرافی زبان فارسی را برای کاربران فارسی زبان خود فراهم کرده است.

سوالات متداول در باره بینگ ایکس:

آیا صرافی بینگ ایکس کلاهبرداری است؟ یا امن و معتبر؟
این صرافی بسیار امن و معتبر است و جزو صرافی های برتر از نظر حجم معاملاتی است که در سایت کوین مارکت کپ از نظر معاملات فیوچرز در رده ۵ جهان قرار دارد.

آیا در صرافی bingx ، می*شود معاملات فارکس انجام داد؟
بله، این صرافی، اولین صرافی است که شما می توانید هم به عنوان بروکر برای معاملات فارکس و هم به عنوان صرافی ارزهای دیجیتال از خدماتش استفاده کنید.

آیا از تریدینگ ویو و متاتریدر MT5 هم می توان صرافی بینگ ایکس bingx استفاده کرد؟
بله ؛و آموزش کامل کار کردن با هر دو اینها در سایت قرار داده شده است.

آیا احراز هویت در صرافی بینگ ایکس اجباری است؟
خیر، شما بدون احراز هویت هم می توانید از خدمات این صرافی استفاده کنید و حتی تا سقف ۱۰ هزار دلار روزانه میتوانید ارز برداشت کنید.

آیا صرافی بینگ ایکس bingx پشتیبانی فارسی دارد؟
بله، این صرافی هم در پلتفرم خود از زبان فارسی پشتیبانی می کند و هم پشتیبانان فارسی زبان هم دارد که شما خیلی راحت می توانید از آنها سوالات و مشکلات خود را بپرسید.

کاربرد ماشین حساب صرافی بینگ ایکس چیست؟
ماشین حساب، ابزاری کمکی برای محاسبه قیمت هایی است که مدنظر گرفته یا هدف قیمتی یا لیکوییدی شما می باشد که در صرافی bingx با دقت بالایی محاسبه می شود.

کارمزد معاملات فیوچرز صرافی bingx چقدر است؟
کارمزد معاملات Standard Furthers برابر با ۰/۰۴۵ درصد است. البته در حالت تیکر ۰/۰۴ و در حالت میکر ۰/۰۲ درصد می باشد.

آیا صرافی bingx بینگ ایکس، قابلیت کپی ترید و استفاده از ربات grid را دارد؟
بله ، از خدمات ویژه این صرافی، داشتن قسمت منحصر به فرد کپی ترید با معامله گران مختلف از سراسر جهان و داشتن ربات grid trading می باشد.

آیا برای کارکردن با بخش فیوچرز صرافی بینگ ایکس ، نیاز به احراز هویت است؟
خیر، فقط با یک ثبت*نام در این صرافی، میتوانید از همه قسمت های آن بدون احراز هویت استفاده کنید.

آیا با تومان یا ریال هم می شود در بینگ ایکس ، ارز خرید؟
بله ، شما با داشتن تومان از قسمت تبدیل convert می توانید این کار را انجام دهید.

صرافی بینگ ایکس برای کجاست ؟
صرافی BingX در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شده و دفتر مرکزی آن در سنگاپور قرار گرفته است.

چگونه از صرافی بینگ ایکس ۱۲۰ دلار جایزه بگیریم؟
بعد از ثبت نام در صرافی bingx ، اگر حجم معاملات شما تا ۱۲۰ دلار برسد، می توانید از این جایزه بونوس ترید استاندارد استفاده کنید و توجه کنید که این جایزه قابل برداشت نیست، فقط سود حاصل از ترید آن قابل برداشت است.