✅ افزایش سهام شرکت ماینر terawulf


در روز پنجشنبه بانک سرمایه گذاری وال استریت مقاله ای را منتشر کرد که در آن اینگونه نوشته شده بود که : ماینر بیت کوین TeraWulf “پیشرو در استخراج پایدار است” و سهام آن همچنان با قیمت کمتری در مقایسه با سایر همتایان خود معامله می شود.


همچنین یکی از تحلیلگران مطرح سهام ( لوکاس پایپز )در این باره اینگونه ادامه داد که در حالی که بسیاری از ماینرهای دیگر به دنبال کربن خنثی هستند، TeraWulf از همان ابتدا با استفاده از منابع کربن صفر وارد صحنه شده بود.”


������ طبق داده*های FactSet، پایپز که تنها تحلیلگر سهام است، TeraWulf را با رتبه خرید و هدف قیمتی 12 ماهه 24 دلار برای هر سهم آغاز کرد که حاکی از افزایش 159 درصدی نسبت به قیمت بسته شدن 9.28 دلار در روز پنجشنبه است. در روز پنجشنبه، سهام این شرکت 11.7 درصد افزایش یافت و در معاملات اولیه روز جمعه تقریباً 6 درصد افزایش داشته است. سهام در سال جاری حدود 36 درصد سقوط کرده است.


⚫️ این ماینر از انرژی هسته*ای 100 درصد کربن صفر در تأسیسات Nautilus Cryptomine در پنسیلوانیا و در سایت Lake Mariner در شمال نیویورک استفاده می*کند. پایپز گفت که این شرکت از طریق قراردادی با اداره برق نیویورک که ترکیب آن 90 درصد بدون کربن است و عمدتاً از انرژی آبی استفاده می کند، از برق شبکه استفاده می کند. پایپس همچنین خاطرنشان کرد که TeraWulf دارای یک تیم مدیریت با تجربه است که در زیرساخت*های انرژی و مدیریت انرژی کار کرده و به قرارداد سرمایه*گذاری مشترک با Talen Energy اشاره کرد که این شرکت را قادر می*سازد تا قراردادهای انرژی طولانی مدت منعقد کند.