ارزهای برتر با آدرس*های غیر صفر
از آنجایی که شبکه بلاک چین باز و شفاف است، آمار تمام ارزهای دیجیتال موجود در زنجیره از طریق جستجوگر بلاک چین مربوطه در دسترس است. تعداد آدرس های غیر صفر، یکی از معیارهای کلیدی برای تجزیه و تحلیل کیف پول ها و یا دارایی ها است. در تئوری، هر چه یک رمزارز آدرس های غیر از صفر بیشتری داشته باشد، دارندگان آن بیشتر است، که نشان دهنده شناخت رو به رشد آن ارز در بین سرمایه گذاران است. علاوه بر این، این نیز درجه بالایی از اجماع را نشان می دهد.


بر اساس داده*های منابع آنلاین تا تاریخ ۱۴ مارس ۲۰۲۲ استخر ViaBTC تعداد 5 ارز PoW برتر بر اساس آدرس های غیر صفر را برای مرجع آسان شما لیست کرده است.
1_ETH


اتریوم با بیشترین آدرس های غیر صفر و دومین ارز با ارزش است که بعد از بیت کوین در رتبه دوم قرار دارد. توسعه دهندگان اتریوم با تکیه بر عملکردهای قرارداد هوشمند جامع، می توانند طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی را بر روی اکوسیستم اتریوم بسازند. این برای تعداد زیادی از کاربران جذاب است. در واقع، بسیاری از کاربران انتخاب می*کنند که اتریوم را نگه دارند زیرا برای پرداخت هزینه*های گاز(فی) مورد نیاز برای تراکنش*ها و تعاملات برنامه*ها، مثل DeFi یا سایر داپ Dapp*های روی پلتفرم به آن نیاز دارند. با گسترش اکوسیستم، اتریوم آدرس های غیر صفر بیشتری خواهد داشت. با این حال، انتظار می رود شبکه اصلی اتریوم امسال با Beacon Chain مبتنی بر PoS ادغام شود. تا آن زمان، اتریوم به طور کامل از PoW به PoS تغییر خواهد کرد.


2_ BTC
از آنجایی که در بین رمزارزها، بیت کوین بسیار مشهورتر از همتایان خود است. بیت کوین ارز PoW با دومین آدرس غیرصفر و همچنین با ارزش ترین ارز است. در مقایسه با اتریوم، به دلیل عدم وجود قراردادهای هوشمند، بیت کوین فقط می تواند برای پرداخت استفاده شود، به همین دلیل آدرس های غیر صفر آن کمتر است. با این حال، بیت کوین به عنوان مهمترین ارز دیجیتال، اولین انتخاب برای تعداد زیادی از کاربران است.


3_BSV
ارز BSV هاردفورک بیتکوین کش است در سال ۲۰۱۸ اول Bitcoin ABC تیم توسعه ی اولیه ی بیت کوین کش با تیم ساتوشی ویژن به رهبری کریگ اسویت مخالف بود.
دوم به طور مستقیم اندازه بلاک را به ۱۲۸ مگابایت افزایش داد و یک جنگ با اندازه بلاک آغاز کرد. در نهایت، (BSV) از بیتکوین کش توسط تیم بیت کوین SV هارد فورک شد. اگرچه BSV آدرس غیر صفر زیادی دارد اماقیمت آن بسیار کمتر از بیتکوین بوده و همچنین از بیتکوین کش عقبتر است.
4_BCH


در سال 2017، رمز ارز بیتکوین کش به دلیلاختلاف نظر شدید جامعه از بیت کوین جدا شد. در یک طرف مبحث بیت کوین ABC بود، مدافع بلوک های بزرگ که از گسترش بیت کوین حمایت می کرد. و از طرف دیگر طرفداران بلوک های کوچک به رهبری هسته ی بیت کوین بودند. بیت کوین ABC در مواجهه با عدم تمایل هسته ی بیت کوین به اجماع هنگ کنگ، سیستم مشتری خود را توسعه داد که بیت کوین را تا 8 مگابایت کاهش داد، که منجر به اولین هارد فورک بزرگ در تاریخ بیت کوین و تولد یک ارز دیجیتال جدید به نام بیت کوین کش شد که رتبه 28 از نظر ارزش کل در بین سایر رمز ارز ها می باشد.


5_DOGE
زمانی که دوج برای اولین بار به عنوان ابزاری برای پاداش های جامعه راه اندازی شد، این توکن آدرس های فعال تری نسبت به همتایان PoW خود مانند لایت کوین داشت. از ابتدای سال ۲۰۲۱، شرکت*های مشهور مانند مدیرعامل تسلا، ایلان ماسک و مالک دالاس ماوریکس، مارک کوبان، از دوج حمایت کرده*اند که رشد تقریباً صد برابری را ممکن کرده است. در همین حال، مالکیت دوج به طور فزاینده ای متمرکز می شود و آدرس های فعال کمتری دارد. این توکن به تدریج از یک ابزار پاداش به یکی از محبوب ترین اهداف سرمایه گذاری تبدیل شده است.


������ اگرچه تعداد آدرس*های غیرصفر برای ارزیابی سطح اجماع یک ارز دیجیتال بسیار مهم است، اما معیارهای کمکی مانند هولدر های بزرگ و تعداد آدرس*های فعال روزانه نیز باید در ارزیابی عدم تمرکز و نقدشوندگی یک توکن و ارز در نظر گرفته شوند. . هنگامی که به دنبال یک توکن یا هدف هستید، برای به حداکثر رساندن سود، استخراج* خود این معیارها را در نظر بگیرید یا از سرویس استخراج هوشمند ارائه شده توسط ViaBTC استفاده کنید تا قدرت هش خود را روی توکن*هایی با راندمان بالاتر متمرکز کنید.