افزایش تعداد کیف پول های کاردانو و بالارفتن محبوبیت آن!


با افزایش فعالیت در اکوسیستم مالی غیرمتمرکز کاردانو (ADA)، حجم کل معاملات ثبت شده در آن به بالاترین حد خود رسید.


������ همچنین بر اساس آماری که توسط یک تریدر و تحلیلگر ناشناس در توییتر به اشتراک گذاشته شده است، تعداد کیف پول های کاردانو که 100000 واحد ADA یا بیشتر در خود نگه داری می کنند، در روزهای اخیر در حال افزایش بوده و بیش از 1000 مورد به تعداد آنها افزوده شده است.
������ این معیار که از ماه می سال قبل (اردیبهشت) تاکنون در حال کاهش بود، برای اولین بار از ماه ژانویه (دی ماه) به بالای 25000 عدد رسیده است. در آن زمان، حتی راه اندازی قراردادهای هوشمند کاردانو نیز نتوانست خوش بینی نهنگ های ADA را بیشتر کند.


و البته لازم به ذکر است که کاردانو در حال حاضر با ارزش توکن های استیک شده 22.5 میلیون دلار در رتبه چهارم رمز ارز ها قرار دارد


⚪️ همچنین بر اساس داده*های Messari، کاردانو، بیت کوین را در حجم تراکنش ۲۴ ساعته تحت الشعاع قرار داد. معامله گران کاردانو معادل ۳۳/۴۵ میلیارد دلار در حالی که معامله گران بیت کوین ۳۳/۲۷ میلیارد دلار ارسال کردند.


در همین زمان، شبکه بیت کوین ۲۳ برابر بیشتر از کاردانو کارمزد دریافت کرده است: برای بیت کوین، این معیار به ۸۶۰,۰۰۰ دلار رسید، در حالی که برای کاردانو ۳۸,۰۰۰ دلار بود.


رقیب اصلی کاردانو در فضای قراردادهای هوشمند، اتریوم، در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴/۷ میلیون دلار کارمزد از مشتریان خود دریافت کرد.