✅همکاری sandbox و chaingame


چند روز پیش sand box در توییتر رسمی خودش اعلام همکاری اش را با شبکه بازی های زنجیره ای مبتنی بر بلاکچین اتریوم (chain games) منتشر کرد .


������ به*عنوان بخشی از این همکاری، کاربران می*توانند دارایی*های درون*بازی( NFT ) با قابلیت تعامل بین پلتفرمی را در اکوسیستم*های Chain Games و The Sandbox تجربه کنند. Chain Games و The Sandbox با استفاده از فناوری*های بلاک چین پیشرفته که هر دو طرف ایجاد کرده*اند، در توسعه و ایجاد یک تجربه کاربری خلاقانه و همه*جانبه کار خواهند کرد.


⭕️ سباستین بورگت، مدیر ارشد اجرایی و یکی از بنیانگذاران The Sandbox در این رابطه اینگونه میگوید : ما از دیدن قابلیت همکاری بیشتر NFT ها در Sandbox خوشحالیم و از استودیوها و سازندگان استقبال می کنیم تا از پلتفرم ما برای مشارکت دادن جامعه خود در تجربیات سرگرم کننده استفاده کنند.


������ شرکت Chain Games قصد دارد یک تجربه بازی همه جانبه را در زمینی که در متاورس The Sandbox به دست آورده است، ایجاد کند، و به کاربران این امکان را می*دهد تا عناوین پشتیبانی شده از بازی*های زنجیره*ای را از Sandbox بازی کنند، همگی با استفاده از توکن CHAIN.
علاوه بر این، ما در مورد همکاری*های بیشتر برای به حداکثر رساندن اهداف توسعه فعلی و آینده صحبت کرده*ایم تا بهترین تجربه کاربری در بازی*های بلاک چین و فضای NFT را برای کاربران به ارمغان بیاوریم.


آدام بارلام، مدیر عامل و بنیانگذار Chain Games نیز اینگونه میگوید : تیم ما از دیدن یک مشارکت استراتژیک با The Sandbox برای ارتقاء بیشتر تجربه کاربر در هر دو پلتفرم و اکوسیستم هیجان زده است.