✅پذیرش دوج در استارلینک


به گفته ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت اسپیس ایکس، شرکت ارائه* دهنده اینترنت ماهواره*ای استارلینک، می*تواند پذیرش دوج*کوین را آغاز کند.


������ همان طورکه می*دانید، چندی پیش ایلان ماسک اعلام کرده است که استارلینک در نظر دارد تا به مشتریان خود در تمامی دنیا، اینترنتی با پهنای باند و سرعت بسیار بالا بدهد و در همین راستا هزینه خدمات ماهواره استارلینک، حداکثر ۹۹ دلار در ماه و کیت سخت*افزاری آن هم ۴۹۹ دلار قیمت دارد.
از طرفی شرکت* اسپیس*ایکس نیز اعلام کرده بود که آماده است تا برای ماموریت سفر به ماه که قرار است در سه ماهه نخست ۲۰۲۲ انجام شود، دوج*کوین بپذیرد.


������ حال ایلان ماسک در آخرین توییت خود و در پاسخ به سوال کاربری که پرسیده بود آیا استارلینک می*تواند دوج*کوین را بپذیرد ، با ارسال ایموجی چشمک زن، اشاره کرد که شرکت استارلینک ، می*تواند پذیرش دوج*کوین را آغاز کند.


از طرفی ایلان ماسک در دسامبر سال ۲۰۲۱ میلادی، اعلام کرده بود که شرکت خودروسازی تسلا نیز اجازه فروش برخی محصولات خود با دوج*کوین را صادر کرده است. موضوعی که باعث شد در آن زمان، قیمت این ارز دیجیتال رشد چشمگیری داشته باشد.


لازم به ذکر است که چندی پیش ایلان ماسک از مک دونالد درخواست کرده بود که دوج*کوین را به عنوان ارز پرداخت بپذیرد، اما مک دونالد این پیشنهاد را رد کرده است.


������ و در همین حال، طبق داده*های CoinMarketCap، دوج کوین از نظر ارزش بازار به جمع 10 رمزارز برتر بازگشته است. این میم کوین در 24 ساعت گذشته همراه با رقیب شیبا اینو کمی رشد داشته است.