PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صرافی بایننس binance

coinmaster
04-30-2021, 16:55
صرافی بایننس binance یک صرافی ارز دیجیتال است که امکان خرید و فروش طیف گسترده ای از ارزهای دیجیتال را به کاربران میدهد و یکی از صرافی هایی است که ارز دیجیتال خود را عرضه کرده است.
تجربیات خود از بایننس خصوصا به عنوان کاربر ایرانی با دیگران به اشتراک بگذارید.

shahin
05-01-2021, 10:52
با ip اروپا میشه خرید فروش کرد،احراز هویت هم ضروری نیست ولی اگر احراز هویت انجام بدید کارمزد معاملات پایین میاد.!
البته نه همه اروپا، آلمان و... احراز هویت ضروریه.
من خودم از ip ایتالیا استفاده میکنم.

coinlover
05-01-2021, 11:01
کشورهایی که جزو بلک لیست بایننس هستند:
USA, Albania, Belarus, Bosnia, Burma, Central African Republic, Democratic Republic of Congo, Democratic People’s Republic of Korea, Cote D’Ivoire, the Crimea region of Ukraine, Croatia, Cuba, Herzegovina, Iran, Iraq, Kosovo, Lebanon, Liberia, Libya, Macedonia, Moldova, Serbia, Somalia, Sudan, South Sudan, Syria, Venezuela, Yemen, and Zimbabwe

سهراب منصوری
05-02-2021, 10:25
چطور میشه ارزهای دیجیتالی که ادرس دهی اشتباه شدنو بازیابی کرد ؟

سهراب منصوری
05-29-2021, 14:34
کمپانی بایننس در سال ۲۰۱۷ در چین تأسیس شد. آن*ها خیلی زود برای بهره مندی از شرایط نظارتی دوستانه*تر با ارزهای دیجیتال به مقصد دیگری مهاجرت کردند. بایننس پیش از ممنوعیت شدید مبادلات ارزهای دیجیتال در چین از این کشور خارج شد. بایننس دفتر مرکزی خود را به ژاپن منتقل کرد و سپس دفاتر خود را در مالت، سنگاپور و جرسی افتتاح نمود. این شرکت اکنون در جزایر کیمن گنجانده شده است و مدیرعامل بایننس در مصاحبه*های قبلی گفته است که هیچ دفتر مرکزی ندارد.

سهراب منصوری
05-30-2021, 13:28
یه ویدئو بدرد بخور راجب کیف پول بایننس پیدا کردم خوبه

امیرازادی
06-02-2021, 06:45
درود بر همگی یه اکانت تو بایننس ساختم. سه تا ای پی برایه ورودم زده یکیش هلنده و دو تا امریکا در حالیکه برایه هر سه تا یه ای پی ثابت زده.مشکل از کجاست؟ اینجوری که حساب بسته میشه.قسمتهactivity.

تو قسمته داشبود بعد پایینه صفحه سمته چپactivitiدر سه مرحله ورود سه ای پی درج شده که هر سه ثابت هستند منتهی یکیشو زده هلند دو تاشو زده امریکا. مشکل از کجاست؟!!!!

goldblock
06-02-2021, 10:44
اگر مطمئنی هر 3 تا آی پی یکیه نباید مشکلی پیش بیاد. از چه vpn استفاده میکنی؟

سهراب منصوری
06-02-2021, 13:05
افزایش هزینه*های گس در شبکه اتریوم بیشتر سود تعداد زیادی از کاربران دیفای را می*گیرد. این امر همچنین ورود سرمایه گذاران خرد به فضای دیفای را غیرممکن کرده است. در زمان اوج ترافیک شبکه هزینه یک معامله تنها می*تواند ۱۰۰ دلار باشد. این برای معامله گران خرد می*تواند دیوانه کننده به نظر برسد. خوشبختانه بایننس برای حل این مشکل اسمارت چین “Binance Smart Chain (BSC)” را ایجاد کرد. معاملات در BSC سریع و بسیار ارزانتر از اتریوم انجام می*شود. با اینکه این بلاک چین فوق العاده جدید است، در حال حاضر پروژه*های کاملاً تثبیت شده* دیفای بر روی آن شروع به کار کرده*اند. TVL آن، هم اکنون بیش از 2 میلیارد دلار است. این صرافی غیرمتمرکز گزینه BSC برای جایگزینی پروژه*های اتریوم مانند یونی سواپ (UniSwap) و فورک محبوبش سوشی سواپ (Sushiswap) است. این بلاک چین همچنین تجمیع کنندگان یلد فارمینگ خوبی مانند اتوفارم نتورک (autofarm.network) را به بازار معرفی کرده است. اتوفارم را می*توان جایگزینی بسیار باثبات*تر برای پروژه محبوب یرن فایننس (YFI) دانست.

امیرازادی
06-02-2021, 17:28
اگر مطمئنی هر 3 تا آی پی یکیه نباید مشکلی پیش بیاد. از چه vpn استفاده میکنی؟

والا هر سه ای پی یکیه ولی نکنه نشتیی چیزی داره که گاهی میزنه امریکا.اینطور نیست؟چون در اصل ای پی هلند هست.فقط تعجب اینجاس ایمیلی که از طرف بایننس میاد میزنه هلند.ولی تو قسمتهactivityمیزنه امریکا.

coinmaster
06-02-2021, 22:21
برای اینکه مطمن بشید IP تون رو تو سایتهای IP location بررسی کنید. بعضی موارد ممکنه یک آدرس مال یک شرکت بوده و بعدا انتقال داده شده باشه به همین دلیل این خطا پیش بیاد.

امیرازادی
06-03-2021, 05:17
ای پی تو سایتای دیگم امستردام هلند بود مشکلی نداشت نمیدونم علت چیبود. ولی در هر صورت اکانت جدید با ای پی جدید ساختم.

goldblock
06-03-2021, 07:10
کار خوبی کردی . من که تا مجبور نباشم مثلا یه ارز خاص اگه فقط تو بایننس باشه میرم وگرنه برای ایرانی ها صرافی خوبی نیست و من ترجیح میدم Coinex کار کنم.