ارزهای دیجیتال جدیدترین فناوری مالی دنیا می باشد و در حال حاضر ثروتی بیش از ۲۰۰۰ میلیارد دلار رو در بر گرفته است. با توانایی تحلیل درست قیمتی این رمزارزها و خرید فروش آن ها براحتی می توان کسب درآمد بسیار مطلوبی را تجربه کرد. یکی از جدیدترین سبک های تحلیل بازار رمزارزها استفاده از آسترولوژی می باشد. شاید خیلی عجیب باشد که آسترولوژِی و رمزارز ها را ترکیب کرد زیرا یکی وجود خارجی ندارد و دیگری خارج از جو زمین می باشد ولی واقعیت این است که جهان هستی هر لحظه پرده جدیدی از اسرار خود را به نمایش می گذارد که چیزی جز اثبات قدرت لایتناهی پروردگارمان نیست. با من همراه باشید تا شما را با جدیدترین سبک تحلیل تکنیکال و رمزآلود ارزهای دیجیتال آشنا کنم.
آسترولوژی چیست؟

آسترولوژی چه کمکی در بازارهای مالی می کند؟

عزیزان دلم یک نکته بسیار مهمی که درباره تحلیل استرولوژی می خوام بهتون بگم اینه که:
تحلیل آسترولوژی هیچ ارتباطی به قیمت (Price)، حجم معاملات(valume) ندارد و تنها کمکی که میتونه به ما کنه درباره زمان (time) می باشد. از این رو به تحلیل آسترولوژی تحلیل زمانی نیز گفته می شود.
در حقیقت با کمک تحلیل زمانی شما می توانید زمان برگشت و تغییر جهت چارت قیمتی رو محاسبه کنید. تصور کنید شما از نظر تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال و بررسی چارت قیمتی متوجه تغییرات قیمت خواهید شد حال با کمک تحلیل زمانی می تونید زمان احتمالی رو تشخیص بدید.
آسترولوژی چگونه در بازارهای مالی تاثیر می گذارد؟

با این وجود آسترولوژی به هیچ عنوان تاثیر مستقیم بر روی بازارهای مالی ندارد بلکه براِیند انرژی ها و قدرت هایی است که از سایر سیارات (به خصوص زمین) جذب می کند. کافیست که اندکی نگاه عمیق به جریان زندگی بیاندازیم تا بفهمیم وقتی نیم کره زمین روز است آن سوی زمین شب است و شب و روز فقط با چرخش کره زمین به دور خودش و خورشید شکل می گیرد. حال بشری که بر روی زمین در حال زندگانی است در شب یک نوع رفتار و سبک زندگی را تجربه می کند و در روز سبکی دیگر. همین مورد ساده نشان از تاثیر حرکت سیاره زمین و تاثیر آن بر بشریت را نشان می دهد. حال باید بدانید که زندگی شما از سایر سیارات (غیر از خورشید و ماه) هم تاثیر می گیرد.
آیا واقعا از طریق Astrology می توان کسب درآمد کرد؟

شاید برای شما غیر منطقی به نظر برسد ولی سال گذشته تعداد افراد معدودی که از علم ستاره بینی برای تحلیل روند قیمتی بازار سهام و بورس ایران استفاده می کردند، توانستند بسیار زودتر از بقیه افراد متوجه ریزش سنگین بورس ایران شوند. در حال حاضر بیشتر در کشور های غربی این علم رواج دارد و اکثر منابعی که در این باره منتشر شده است به زبان انگلیسی یا لاتین می باشد. این حوزه جز جدیدترین حوزه های تحلیلی برای ترندی چون ارزهای دیجیتال است.
نمونه از تحلیل آسترولوژی ارزهای دیجیتال (به هیچ وجه توصیه مالی نمی شود)

تحلیل استرولوژی یکی از افرادی که در این زمینه فعالیت می کند را برای مارکت ارزهای دیجیتال ارائه می کنم. به هیچ وجه به عنوان سیگنال برداشت نکنید چون امکان از دست رفتن سرمایه خودتون بشه:
تا ۶ ۷ سپتامبر پتانسیل صعودی داریم ( امکان ریزش هست ولی صعودی میشه ) ۷ تا ۱۵ روز بعدش میتونه رشد کنه ولی ریزش داره همچنین از ۱۸ اکتمبر یک رشد خیلی شارپ داریم و موج صعودی تا دسامبر ۲۰۲۱ ادامه خواهد داشت.