کانال تلگرام تالار گفتگوی ارز دیجیتال

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: هک بالینا

Threaded View

Junior Member
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

هک بالینا

بر طبق گزارشات سرمایه گزار رمزی , 2 میلیارد دلار در جریان انلاین هک شده است که حیله ی اینترنتی نامیده میشود!

گزارش ها حاکی از آن است که ایان بالینا , یک سرمایه گذار و مشاور, بیش از 2 میلیارد دلار در بخش رمزنگاری هک کرده است,و این در حالییست که در روز یکشنبه*15*آوریل در پخش انلاین کانال یوتیوب خود تبلیغی به عنوان "هک کردن سیستم " انجام میداد.
    تماشای اولیه ی پخش انلاین با عنوان "ارائه ی سکه ی بالینا",نشان میدهد که بینندگان می توانند نقطه ای را ببینند که بالینا به طور غیر منتظره ای از قسمت گوگل شیت وارد شده بود , که به احتمال زیاد زمانیست که هک ها رخ داده است.

بعد از اینکه پخش انلاین زودتر از موعد مقرر به پایان رسید,بالینا توئیت زیر را ارسالکرد: خانواده رمزنگاری, من.حالا بیش از همیشه به شما نیاز دارم.من یک پخش انلاین بی/سی را به پایان رساندم و در حال هک شدن هستم.من نگران پول نیستم. من درسم را یاد گرفتم.فقط برایم مهم است که این هکر را بگیرم. لطفا هرگونه اطلاعات را به آدرس ایمیل ارسال کنید. از همه متشکرم16 اوریل 2018

این درخواست برای جامعه رمزنگاری توسط دومین توییت دنبال شد. در یک توئیت دیگر که تقریبا بلافاصله حذف شد ,گفته شد که سکه های گم شده اش در شرف فروخته شدن در مبادله ی رمزی کو-کوین بودند. "هکر سرمایه های من را دزدیده و در شرف فروش در سایت کو-کوین است. لطفا مرا در تماس با انها یاری رسانید."
    حذف سریع توئیت دوم باعث شد که.توییتر.و انجمن ردیت علاقه مند به گزارش شده هک شده باشند , و بسیاری از کاربران در هر دو سیستم نشان می دهند که حساب بالینا برای اجتناب از پرداخت مالیات به سرویس درآمد داخلی ایالات متحده یک مانور استادانه داده است. وِیل-پاندا یکی از اولین کسانی بود*که به کنایه از انتخاب کلمات در پخش انلاین یوتیوب اشاره کرد که مکتواند دلالت بر بیگناهی یا شوخ طبعی باشد:
    پنهان سازیه بیش از حد...هک سیستم و یک ساعت بعد از ان "هک شده"(یا اجتناب از دادن مالیات)
    ویل-پاندا 16 اوریل 2018

شین-کوری کاربر رِِدیت اظهار داشت که در آن زمان هیچ پولی برای کو-کوین از کیف پول هکرها ارسال نشده است. "واقعا عجیب است, در آن زمان هیچ پولی از کیف پول مجازی به کو-کوین در عرض چند دقیقه از ارسال پست منتقل نشده بود , ناگهان مقداری پول به کیف پول کو-کوین انتقال داده شد . من قبل از اینکه این اتفاق بیفتد فکر میکردم که او احمق است و میلیونها دلار را در رمزنگاری با امنیت ضعیف نگه داشته است, اما این نکات بیشتر به رفتار احمقانه ای که دیگران پیشنهاد داده اند , اشاره دارد.
    یکی از کاربران توییتر به نام جیم وایت در مورد هک بالینا در 19 اوریل 2018 نظر داد.
    یکی دیگر از کاربران ردیت به نام هیدن-ترول پرسید که چرا انتقال پول و جعل هک، باعث بدست اوردن مالیات برای بالینا میشود، در حالی که کاربری به سدیتِ توضیح داد از آنجایی که بالینا سکه ها را "ارزان" خرید و هرگز انها را نمیفروشد،مالیاتش در سال 2017 کمتر از سال 2018 در فروش همه چیز خواهد بود.
    در روز بعد یعنی 17 اوریل , مالیات در ایالات متحده ممکن است باعث ایجاد بحران بازار در سال جدید شود؛ زیرا مالیات ارزش بر افزوده یعنی 25 بیلیون دلار برای دارایی های رمزنگاری تخمین زده شده است. یک صندق دار به نام تام لی گفته که یک توییت از ویل-پاندا شامل توضیحاتی است که توسط بالینا ادعا شده است که چگونه هکرها به کیف پول اتریومش دسترسی دارند:

"شش نفر بَرده میلیونر شدند"که هک شده بودند
    16آوریل2018

پس از هک شدن , هک های گزارش شده منجر به هشدار درباره عدم امنیت کلید های ذخیره سازی خصوصی در جایی که هکرها حظور دارند شد, و لیست"بهترین شیوه ها" برای حفظ خود از هک ایجاد شد. به عنوان یک پست در سابردیت/ارز دیجیتال ,گزارشها حاکی از ان است که سه آدرس کیف پول اتریوم بالینا ,و نیز سه نشانی از هکرها, میتواند نشان دهد که کیف پولش در واقع سکه های خود را به آدرس های دیگر منتقل کرده است . این تراکنش ها که حاوی انواع مختلفی از الت-کوین ها هستند, در حال حاضر برچسب ایان-بال هک را از 1 تا 4 نشان می دهند. بالینا.به درخواست اظهار نظر در مطبوعات پاسخ نداده است.
    منبع: htt//cointelegraphcom/news/crypto-investor-reportedly-hacked-for-2-mln-on-live-stream-internet-calls-foul
    ویرایش توسط sami1177 : 04-18-2018 در ساعت 08:55