کانال تلگرام تالار گفتگوی ارز دیجیتال

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: تاپیک خرید و فروش ارز دیجیتال

Administrator coinmaster آواتار ها
    تشکر شده 66 بار در 46 ارسال

تاپیک خرید و فروش ارز دیجیتال

این تاپیک برای پرسش و پاسخ در خصوص خرید و فروش بیت کوین یا انواع ارز دیجیتال ایجاد شده.

این انجمن هیچگونه مسئولیتی در خصوص اعتبار اشخاص حقیقی و حقوقی و صرافی هایی که در این انجمن معرفی می شود ندارد.

Junior Member
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    سلام من داگ کوین میخواستم اگر کسی برای فروش داره ممنون میشم
    واتس آپ و تلگرام پیغام بدین
    9355421527

کاربر عادی
    تشکر شده 18 بار در 13 ارسال
    راستش موقع خوبی برای فروش نیست و یوزرهایی که برای سرمایه گذاری خرید کردن الان نمی فروشند. از صرافی های ارز دیحیتال می تونی تهیه کنی.
    یکیش هادی اکسچینج تو تبریزه یکیش هم okeyex فکر کنم دفترشون مشهده من از هر دو تا شون دوج کوین خریدم یه سرچ بزنی پیدا میشن.

کاربر تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    یک نفر با ای دی تلگرام شخصی رو به بنده معرفی کنید که قابل اطمینان باشه
    اکثر سایت هایی که خرید و فروش بیت کوین و سایر رو می کنن از ما شماره منزل و برخی از مدارک شخصی که جزو حریم شخصی افراد هست رو می کنن که این زیاد کار خوبی نشون داده نمیشه
    هر چند طرف مقابل هم چاره ای نداره
    اما برخی از سایت ها واقعا به حریم خصوصی تجاوز می کنن و مثلا شماره منزل می خوان که این کار شایسته ای نیست
    در حالی که با تطبیق شماره کد ملی با شماره حسابی که می خواد پرداخت بشه کفایت می کنه اما باز هم سعی در نقض حریم خصوصی افراد رو می کنن و این نوعی سو استفاده به حساب میاد

برای خرید بیت کوین به قیمت منصفانه
    یا تتر یا usdc
    و یا حتی وب مانی
    منتظر پاسخ شما هستم

Administrator coinmaster آواتار ها
    تشکر شده 66 بار در 46 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط redscience نمایش پست ها
    یک نفر با ای دی تلگرام شخصی رو به بنده معرفی کنید که قابل اطمینان باشه
    اکثر سایت هایی که خرید و فروش بیت کوین و سایر رو می کنن از ما شماره منزل و برخی از مدارک شخصی که جزو حریم شخصی افراد هست رو می کنن که این زیاد کار خوبی نشون داده نمیشه
    هر چند طرف مقابل هم چاره ای نداره
    اما برخی از سایت ها واقعا به حریم خصوصی تجاوز می کنن و مثلا شماره منزل می خوان که این کار شایسته ای نیست
    در حالی که با تطبیق شماره کد ملی با شماره حسابی که می خواد پرداخت بشه کفایت می کنه اما باز هم سعی در نقض حریم خصوصی افراد رو می کنن و این نوعی سو استفاده به حساب میاد

برای خرید بیت کوین به قیمت منصفانه
    یا تتر یا usdc
    و یا حتی وب مانی
    منتظر پاسخ شما هستم
    سلام دوست عزیز خوش آمدید.

سایتهایی که خرید و فروش ارز دیجیتال انجام میدن رو خیلی با دقت انتخاب کنید. اصلا از اشخاص نا شناس و تلگرام و این موارد سرویس نگیرید بسیار ریسک کلاهبرداری بالایی داره و احتمال متضرر شدن دارید.
    در خصوص شماره منزل تا جایی که بنده می دونم اصراری به شماره منزل ندارند و معمولا یک شماره ثابت از شما درخواست می کنند به همراه تصویر کارت ملی و کارت عابر (اگر این کار را نکردن اتفاقا جای شک دارد)

برای احراز هویت اگر اصرار داشتند که اون شماره ثابت حتما منزل باشه و مثلا محل کار نباشه طبیعتا مشکوک هست (شما شماره محل کار بدید اگر براتون مهمه) ولی شماره ثابت را تمام مراکز معتبر درخواست می کنند و تماس می گیرند برای تایید.
    البته بنده بهشون حق میدم چون خیلی کلاهبرداری زیاد شده و اگر کسی بخواد ارز مشکوک رو نقد کنه پیدا کردن عکس کارت ملی و کارت بانکی کار سختی نیست و قطعا اونها به مشکل خواهند خورد در حدی که ممکنه جرم به گردن اونها بیفته. پس به نظر بنده نگرانی شما بیشتر باید روی افزاد ناشناس باشه تا احراز هویت توسط صرافی ارزهای دیجیتال.

بنده خودم تا به حال نشده با شخص ناشناس و غیر صرافی دیجیتال کار کنم چون در صرافی های آنلاین شما بعد از اطمینان از اصل بودن سایت تمام مراحل رو مشاهده می کنید ولی به شخص ناشناس که می فروشید اگر بعد از انتقال ارز مبلغ شما رو نداد چه خواهید کرد یا برعکس اگر خرید کردید و وجهی رو دادی ولی ارز نیاد چه می کنید؟

کاربر تازه وارد
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
    سلام
    سایت میگه بدون اهراز هویت خرید و فروش میکنه، به نظر شما امکان پذیره؟

7. کاربر مقابل از farhad4a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

شماره مجازی (02-02-2021)

کاربر تازه وارد
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
    سلام
    سایت rozex.lr میگه بدون اهراز هویت خرید و فروش میکنه، به نظر شما امکان پذیره؟

کلمات کلیدی این موضوع