معرفی عملیات ماینینگ :

تراکنش :
شـامل تراکنــش های انجام شده در بازار ارزهای دیجــیتال و پیدا و حل کـــردن بلاکــ ها انتخاب استـخر منـاسب و شنـاخـت درست بازار از عوامل کلیدی می باشد.
ماینر: دستگاه هــایی که عمــلیات تایید تراکنش ها و حـل بلاک ها را انجام می دهند. انتخاب ماینر بستگی به عواملی از قبیل میزان سرمایه، امکانات نگهداری و غیره دارد.
استخراج : در ازای انجام عملیات توسط ماینرها، بیت کوین یا دیگر ارزهای دیجیتال پرداخت می گردد. میزان بیت کوین پرداختی به عواملی از جمله میزان هش ریت و سختی شبکه بستگی دارد.

نگهداری ماینرها:

برای انتخاب نوع و تعداد ماینر ها سه فاکتور کلیدی باید منظور شود:
برق مصرفی: میزان برق مصرفی ماینر ها در حال حاضر بسیار بالا می باشد و به همین دلیل محل نگهداری آنها (مسکونی/تجاری/صنعتی) عاملی تعیین کننده در هزینه ها و همچنین موجود بودن تاسیسات لازم برای تامین این حجم می باشد.
تهویه: ماینر ها به دلیل مصرف بالای برق، نیازمند سیستم سرمایشی و تهویه مناسب می باشند. در صورت در نظر نگرفتن این فاکتور عمر و بازده ماینر ها به شدت کاهش می یابد.
بازگشت سرمایه: ایجاد تعادلی بین حد سرمایه گذاری و مخارج از عواملی است که به دانش و دسترسی زیادی به اطلاعات بازار ارزهای دیجیتال بستگی دارد.

راه حل:

سیتکس باکس محصول شرکت سیتکس می باشد که برای اولین بار در کشور با رعایت اصولی مهندسی و استاندارد های صنعتی باکسی را برای نگهداری ماینر ها تولید می کند.

از مزایای سیتکس باکس:


  • پرتابل بودن و امکان جایگیری در هر سایت – حذف فاکتور تاثیر گذاری آب و هوای محل نگهداری
  • فراهم کردن اتاق تمیز برای کارکردن بهینه ماینر ها
  • تامین برق لازم به شیوه استاندارد
  • سیستم تهویه مناسب بر اساس تعداد ماینر ها
  • قیمت پایین در مقایسه با مدل های مشابه خارجی


برای اطلاعات بیشتر و یا مشاوره برای ایجاد و راه اندازی فارم های ماینینگ در هر ابعاد و هر تعدادی ، می توانید به سایت https: // citexco com مراجعه کنید، مطمئن باشید نتیجه ی خوبی خواهید داشت.