کانال تلگرام تالار گفتگوی ارز دیجیتال

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: چند تا سوال ساده در مورد ارز مجازی

Junior Member
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

چند تا سوال ساده در مورد ارز مجازی

دوستان ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    وقتی بیت کوین خریده میشه چه چیزی وارد والت میشه؟ منظورم اینه که استانداردش چیه؟ مثلا نرم افزار والت یا سایت والت و یا سخت افزار والت چی دریافت میکنه , یه کد یا چیز دیگه؟ و اعتبارش کجاست؟
    استانداردش برای من مفهموم نیست
    سوال من اینه که در مفهوم والت, نوشته شده کلید خصوصی برای رمزنگاری مانند بیت کوین داخلش ذخیره می*شه. حالا این کد چیه و کجا وارد میشه یعنی پذیرفته شده کجاست که اثبات وجود مبلغ بیت کوین وجود داره و معلوم بشه؟

کاربر عادی
    تشکر شده 18 بار در 13 ارسال
    دقیقا چیزی که وارد ولت شما میشه همون ارزی هست که می خرید. مثلا اگر بیت کوین می خرید فروشنده مشخصات تراکنش رو براتون می فرسته و شما تو ولت چک میکنید . میبینید که چقدر موجودی دارید و فرستنده آدرسش چی بوده. خیلی ذهنتون رو درگیر کلید خصوصی و رمزنگاری نکنید ساده اگر ببینید مثل ایمیل گرفتن می مونه. نکته مهمش داشتن ولت معتبر و خرید از صرافی معتبره.

کاربر تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    شما اگر با صرافی مطمئن خرید و فروش انجام دهید و یک کیف پول مطمئن داشته باشید همون مقدار ارزی که خرید میکنید به راحتی وارد کیف پولتان میشود.من از صرافی ***** بیت کوین خریدم نرخ خوبی داشتند

کاربر تازه وارد
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
    سلام دوست من

اگر مقداری در مورد ارزهای دیجیتال مطالعه داشته باشیم به صورت واضح مشخصه وقتی شما ارز دیجیتالی برای مثال بیت کوین ، دش ، ترون ،اتریوم و دوج کوین خریداری میکنید از طریق آدرس والت به حساب شما انتقال داده میشه بسته به میزان خریداری شده
    منظورتون رو از استاندارد نفهمیدم چی هستش

به نظرم به گفته دوستمون بهتتره که وارد بحث نوع رمزنگاری و کلید این حرفاش نشید چون مباحث گسترده ایی هستش و نیاز داره به نحقیق و خوندن

ارادتمند

وست ایران