کانال تلگرام تالار گفتگوی ارز دیجیتال

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: درخواست کمک برای atminer s9i 14.5

Hybrid View

Junior Member
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال

Angry درخواست کمک برای atminer s9i 14.5

سلام دیشب که به دستگاه سر زدم دیدم باد سرد میزنه و طبق معمول همیشه اخر شب هم دستگاه و هم مودم ها رو ریبوت میمردم و این کارو انجام دادم اما وقتی با کامپیوتر وضعیت دستگاه رو چک میکردم چیزی شبیه به استارت اول دستگاه بوده یعنی نه مشخصات هش برد ها بود نه سرعت فن و... بعد متوجه شدم چرای یکی از هش برد ها خاموش و بررسی کردم سوکت های برق رو با بغل دستی جابجا کردم که نتیجه نداشت و کابل ای دی ای رو با بغلی جابجا کردم تغییری صورت نگرفت و اصلا نمیدونم چه ایرادی داره و چندین سوال پیش اومده اگر یک هش برد خراب چرا بقیه شناسایی نمیشن ؟ و اگر کنترلر خراب چرا چراغ یک هشبرد فقط خاموش و با تعویض کابل ها ایراد به هش برد دیگه منتقل نمیشه؟؟ آیا کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟؟

کاربر عادی
    تشکر شده 18 بار در 13 ارسال
    سلام این مشکل برای بنده تا به حال پیش نیامده ولی منطقیه که یک هش برد مشکل پیدا کنه دستگاه کار نکنه چون پردازش سری شده . خراب شدن یک هش برد کلا کار رو متوقف می کنه.

Junior Member
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط goldblock نمایش پست ها
    سلام این مشکل برای بنده تا به حال پیش نیامده ولی منطقیه که یک هش برد مشکل پیدا کنه دستگاه کار نکنه چون پردازش سری شده . خراب شدن یک هش برد کلا کار رو متوقف می کنه.
    دوست عزیز خرابی بک هشبورد نمیتونه کل سیستم رو متوقف کنه مشکلی در کنترلر دستگاه من بوجود اومده بود و چون رشته من الکترونیک بوده و لوازم اندازه گیری کردن من تکمیل تونستم مشکل رو برطرف کنم

4. کاربر مقابل از Armin.t عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

goldblock (11-26-2018)

کاربر عادی
    تشکر شده 18 بار در 13 ارسال
    اگر ممکنه یک مقدار بیشتر در مورد مشکلی که بوجود اومده بود و روش رفع اون توضیح بدید.