کانال تلگرام تالار گفتگوی ارز دیجیتال

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: صرافی های ضد ایرانی را بشناسیم

Hybrid View

Administrator coinmaster آواتار ها
    تشکر شده 66 بار در 46 ارسال

Thumbs up صرافی های ضد ایرانی را بشناسیم

صرافی های ضد ایرانی را بشناسیم

دشمن شماره یک کاربران ایرانی صرافی بیت رکس است که با بلاک کردن و مسدود سازی حساب کاربران در نوامبر 2017 تقریبا مصادف با مهر ماه 1396 اتقاق نگران کننده ای در بلاک چین برای کاربران ایرانی رقم زد و حساب کاربران ایرانی مسدود شد .

https://bittrex.com

در حال حاضر آدرس IP ایران برای کاربران ایرانی مسدود شده ولی به راستی اگر ارزش بیت کوین افزایش نمی یافت باز هم این وب سایت یا صرافی آنلاین این کار را میکرد؟
    از آنجا که هیج دیواری در دنیا از دیوار کاربران ایرانی کوتاه تر نیست و صدای آنها آخرین صدایی است که در دنیای بلاک چین ممکن است شنیده شود پیشنهاد می شود برای ایجاد کیف پول قبل از ایجاد کیف پول در سایتها یا صرافی های مختلف تحقیق کامل از وضعیت و سابقه آن صرافی انجام دهید و اگر ارز کم ارزش دارید که ممکن است روزی قیمت آن رشد کند توجه کنید که آن زمان صرافی یا کیف پول شما یک راهزن بالقوه است.
    یکی از راههای پیشنهاد شده کیف پول سخت افزاری است ولی اگر مقدار زیادی ارز دیجیتال نگه می دارید حتما به این نکته دقت داشته باشید که همه تخم مرغها را در یک سبد نگذارید.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: BitRex.jpg
مشاهده: 550
حجم: 13.1 کیلو بایت

2. 2 کاربر مقابل از coinmaster عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

goldblock (03-10-2018),localcoin (04-10-2018)

Banned
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    سلام دوستان
    از نظر من بهترین پلتفرم در این زمینه بسیار هست و انتخاب برای کاربران سرتاسر دنیا سخت.
    من خودم به شخصه پلتفرم های متفاوتی رو امتحان کردم و به نتایج مختلفی رسیدم.
    یکی از این نتایج ، پشتیبانی از تمام کشور ها در اکثر پلتفرم ها هست که بیشتر آن ها در این زمینه مشکلاتی دارند که تمام کاربران حق استفاده از امکانات سیستم را ندارند.
    و مشکلاتی مانند امنیت، درگاه پرداخت، سرعت عمل و نکته بعدی اینکه پشتیبانی زنده و 24 ساعته اهمیت بسیار بالایی دارد مخصوصا در زمینه ارز های دیجیتال که ابهامات زیادی در آن وجود دارد.
    من جدیدا با سایت تازه کاری آشنا شده ام که در سال 2019 افتتاح شده و پلتفرم بسیار قوی، در عین حال ساده ایی دارد البته واکنشگرا نیز میباشد.
    بارها با پشتیبانی لایو به صورت چت زنده ارتباط برقرار کردم که به سرعت تیم پشتیبانی آن ها به من کمک کردند.
    در حال حاضر به تمام کشور ها خدمات خود را ارائه می دهد و درگاه های پرداخت متفاوتی دارد.
    سیستم زیر مجموعه گیری هم فعال می باشد و 5% پورسانت تعلق دارد به هر عضوی که از طرف شما دعوت شود.
    نکته دیگر اینکه درصد کمسیون بسیار پایین در معامله نسبت به دیگر رقبا دارد.
    در آخر آدرس این پلتفرم جدید را در پایان مطلب قرار میدهم امیدوارم شما دوستان عزیر استفاده عالی رو داشته باشید.

1-Exchange
    2-LIVE Trade
    3-BUY/SELL
    24H Live Support-4
    5-HTTPS
    Protoco
    6-Responsive
    7-Night Mode
    8- REFFRAL 5%
    لینک ثبت نام

موفق و پر سود باشید.

Administrator coinmaster آواتار ها
    تشکر شده 66 بار در 46 ارسال
    ارسال اسپم و تبلیغات اینچنین در این انجمن مجاز نیست.
    برای ارسال پست به موضوع پست دقت کنید این تاپیک در خصوص صرافی های ضد ایرانی می باشد و مطلب شما به دلیل تبلیغاتی بودن و غیر مرتبط بودن حذف می شود.

کلمات کلیدی این موضوع