کانال تلگرام تالار گفتگوی ارز دیجیتال

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: چند نوع ارز دیجیتال داریم؟

Hybrid View

Administrator coinmaster آواتار ها
    تشکر شده 66 بار در 46 ارسال
    بنده در خصوص جزئیات این کاری که مد نظر دارید نمی تونم نظر بدم. ولی یادتون باشه غیر قابل پیش بینی ترین مارکت دنیا مربوط به ارز دیجیتاله و حداقل بنده سعی میکنم کسی را تشویق به سرمایه گذاری در این زمینه نکنم، هر کس خودش باید به این نتیجه برسه که آیا توانایی قبول ریسک این بازار رو داره یا خیر. این کار شما باعث میشه اون ها اشتباهاتشون رو از چشم شما ببینند.

به جای این کار به اون ها بفرمایید این سرمایه گذاری ریسک بسیار بالایی داره و اگر قصد ورود دارید باید ضمن یک مطالعه کامل و با احتیاط از مبالغ کم شروع کنید و مطمن باشید که ضرر رو به عنوان یک بخش از سرمایه گذاری قبول کردید. به قول ایلان ماسک ما واقعیت رو اونطور که دوست داریم می بینیم نه اونطوری که هست. پس خیلی احتیاط کنید.

2. کاربر مقابل از coinmaster عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

کاربر تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

بیشتر هدفم مدیریت بهینه سبد خودمه

موضوع خیلی پیچیده شد.
    فکر میکنم بهتر باشه بقول شما اول اونارو با پایه و اساس داستان ارز دیجیتال آشنا کنم بعدش به این مرحله برسم.
    حالا خودم یه مقدار آشنایی دارم و این موضوعی که مطرح کردم بیشتر سوال خودمه تا چیزی که بخوام به دیگران منتقل کنم. یکی دو نفر از افرادی که تجربه بهتری دارن میگفتن سبد سرمایه گذاریتو تقسیم کن بین چند دسته و از هرکدوم یه مقدار بخر. مثلا گفتن یه مقدار ارز صرافی، یه مقدار ارز بازی و یه مقدار بیت کوین و آلت کوین و به همین صورت...
    ولی اینکه این دسته بندی از کجا اومده و آیا کلا دسته بندی دیگه ای وجود داره که بشه داخلش سرمایه گذاری کرد رو نمیدونم!

کلمات کلیدی این موضوع