PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای ماینینگ با کارت گرافیک

saturn
04-16-2021, 23:22
سلام خدمت همه عزیزان

من یه سیستم با کارت 1080 ti دارم و میخوام روزی چند ساعتی ماین کنم..اگه امکانش هست دوستان برای بهترین ارز و همچنین طریقه استفادشو یراهنمایی کنن ممنون میشم..

پ ن:کیف پول الکتروم رو فعال کردم و نظرتون درباره این کیف پول برای استفاده در ایران چیه و اگه کیف پول راحت تری برای استفاده توی ایران هست لطفا معرفی کنید..

shahin
04-18-2021, 11:52
چند ارز پیشنهادی برای استخراج
1 – ZENCash

2 – AEON

3 – الکترونیوم (Electroneum) با نماد ETN
4 – Feathercoin با نماد FTC

5 – اتریوم (ether)
6 – لایت*کوین

7 – مونرو (XMR)
8 – دوژکوین (Dogecoin)
9 – Vertcoin
ارزها بسیار زیادی وجود دارند که شما می*توانید استخراج کنید. یافتن این ارزها نیز کار مشکلی نیست.
به راحتی می*توان براساس الگورتیم، هش ریت (Hash rate) و… ارزها را برای استخراج انتخاب نمود و سودآوری آنها را نیز بدست آورد.

shahin
04-18-2021, 11:58
محاسباتی که در سایت*ها نیز انجام می*شود فاکتورهایی مانند نوسانات احتمالی آینده قیمت ارز، سختی استخراج ارز مورد نظر در آینده و هزینه سخت*افزار را محاسبه نمی*کند.
علاوه بر همه اینها، شما باید مقدار کارمزدی که برخی از استخرها کم می*کنند را در نظر بگیرید.
با در نظر گرفتن همه عوامل ذکر شده، استخراج ارز با دستگاه*های خانگی و کامپیوتر فعلی شما به احتمال قوی صرفه اقتصادی نخواهد داشت. مخصوصا لپ*تاپ*ها برای استخراج ارز مناسب نیستند، زیرا حرارت آنها به سرعت می*تواند بالا رود.

localcoin
04-18-2021, 14:56
با شرایطی که الان سختی شبکه ها داره شما با یک کارت و اونهم روزی چند ساعت فقط می تونی حس کنجکاویت رو ارضا کنی و نتیجه ای نمی گیری دوست عزیز.