PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ماین اتریوم و خطای کارت گرافیک error WATCHDOG

localcoin
03-16-2018, 13:50
سلام
من دو کارت گرافیک روی سیستم خونه دارم که با یکیش که قوی تر هست ماین میکنم و با اون یکی که حافظه اش کمه می خوام کارای عادی انجام بدم ولی متاسفانه هیچ ویدئویی درست پخش نمیشه و برنامه ماینینگ هم این خطا رو میده:
WATCHDOG: GPU 1 hangs in OpenCL call, exit

فکر می کنم مشکل مربوط به اینه که دو تا کارت دارم ولی نمی دونم چطوری میشه یکیش رو از ماینینگ خارج کنم چون اصلا ماین نمی کنه و دائم سیستم هنگ میکنه و این خطا رو میده

localcoin
03-16-2018, 13:52
البته وقتی کارت ضعیف رو از سیستم جدا می کنم مشکل رفع میشه و می تونم کار ماین رو انجام بدم.

coinmaster
03-16-2018, 23:11
به انجمن خوش آمدید
اسکرین شات ارسال کنید از صفحه خطا .
اگر با Claymore ماین می کنید که احتمالا این کار رو انجام می دید توجه داشته باشید کارتهای گرافیک سیستم از شماره 0 شروع می شوند و مثلا اگر شما دو تا کارت دارید اولی صفر و دومی یک هست و اگر سومی وجود داشته باشه شماره اش میشود 2
برای غیر فعال کردن کارت در Claymore دو روش وجود داره یکی اضافه کردن -di 0 در کافیگ که شماره 0 شماره کارت گرافیک هست و اگر بخواهید بیشتر از یک کارت را غیر فعال کنید به این شکل هست -di 01
روش راحت تر زمان اجرای برنامه یا اصطلاحا Run Time عدد مربوطه به کارت را وارد کنید مثلا با زدن 0 کارت شماره 0 غیر فعال می شود و با دوباره زدن 0 این کارت فعال می شود.

localcoin
03-17-2018, 09:17
خیلی ممنون مشکل رفع شد.:D

فقط کارت گرافیک اولی شده بود دومی یعنی شماره کارت اصلی 1 بود و کارت ماینینگ 0 من وقتی برنامه اجرا شد عدد 1 را زدم روی کیبورد و نوشت gpi1 mining disable
دوباره که بزنم فعال میشه ولی چون رم کارتم کمه نمی تونم از کارت دوم استفاده کنم

البته روش اضافه کردن کد در کانفیگ را بلد نبودم و همین روش کار کرد مرسی

64

branil
12-24-2020, 21:22
سلام سیستم من هم یه مشکلی داره بیشتر از 6کارت گرافیک رو نمیتونه ساپورت کنه