PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به راحتی بیت کوین استخراج کنید !!!!

natico
09-23-2018, 22:13
سلام به همگی
من فکر میکنم بهترین گزینه برای تازه کارهایی مانند من، استفاده از cryptoTab هست که می توانید از لینک زیر آن را دانلود و مطالعه کنید. برای کسایی که مثل من زیاد دانشی ندارن و سیستم های قوی ندارند و از طرفی هم همیشه مرورگر اینترنت شون بازه و دارن تو اینترنت میچرخن به نظرم عالیه !!!
در این روش شما از طریق مرورگر خود به ماینیگ میپردازید و به اندازه دلخواه خود از cpu سیستم استفاده میکنید . اصلا نیاز به دانش خاصی ندارد و فقط کافی است بعد از نصب مرورگر ، فقط مرورگر را باز نگه دارید هر وقت که مشغول به کار هستید.
اول از همه وارد سایت زیر بشین
cryptobrowser
بعدش مرورگر رو دانلود میکنی
بعد از دانلود و نصب مرورگر خود مرورگر واستون والت بیت کوین میسازه
می تونید از gmail هم برای وصل شدن به اکانت تون هم استفاده کنید.
بعد از نصب و login
مرورگر رو باز کرده میبینید که داره بیت کوین استخراج میکنه
برای استخراج باید مرورگر باز باقی بمونه
فقط سعی کنید از حداکثر سی پی یو استفاده نکنید
در ضمن یکی از خوبی های این سیستم ، شما بعد از 0.00041 ساتوشی میتونی withdraw BTC کنید به والت دیگه دریافت کنید . من در چند مرحله دریافت کردم و هنوز هم دارم دریافت میکنم .
Minimum amount is 0.00001 BTC

این سیستم موارد دیگری هم داره که انشالله طی فرصتی دیگه با شرح کامل برای شما میگم.

goldblock
09-24-2018, 10:44
سلام به انجمن خوش آمدید

ماینرهایی که تجربه حتی کم در زمینه ماینینگ ارزهای دیجیتال دارند معمولا وقت خودشون رو با این روش های ماینینگ هدر نمی دن.حتی تو فروم بیت کوین تاک (https://bitcointalk.org/index.php?topic=4559797.0) هم در این مورد بحث داشتیم که حرفه ای ها همه توصیه می کنند سراغ این مدل ماین کردن نری. مهمترین دلیلش اینه که اصلا منطقی نیست جایی که GPU نمی تونه بیت کوین ماین کنه CPU به شما بیت کوین بده. دلیل بعدی هم اینه که اصلا معلوم نیست این برنامه داره تو سیستم چیکار میکنه اگر قراره با CPU ماین کنی حداقل باید بری سراغ ارزهای جدید که هنوز بلاکها شون کمه و امکان ماین با CPU رو دارند.