PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک در مورد دستگاه ماینر baikal n

mahmoudezoj
05-11-2018, 10:34
با سلام
نمیدونستم این سوالم رو کجا باید وارد کنم اگه جای اشتباهی اومدم راهنماییم کنین
من چندوقته که دستگاه بایکال جیانت n *خریدم. مدت زیادی نمیشه ولی الان وقتی ip دستگاه رو میزنم و وارد دستگاه میشم در قسمت miner* که میشه استخر و ارزی که می خوام بگیرم تغییر داد چیزی بهم نشون نمیده!!
دستگاه کار می کنه ولی اونجا چیزی نشون نمیده و نمیشه استخر تغییر داد.
راهنمایی میکنین که این مشکل برای چی هست و چکار باید کنم؟
ممنون

coinmaster
05-11-2018, 13:06
سلام به انجمن خوش آمدید

بنده تجریه کار با BaiKal giant N رو ندارم. ولی مشکلی که شما دارید رو با برنامه های مختلف دیگه داشتم. به نظر می رسه مشکل شما مربوط به مرورگر باشه.
لطفا با مرورگر دیگه امتحان کنید مثلا اگر با IE تست نکردید حتما با اینترنت اکسپلورر تست کنید و قبلش در بخش تنظیمات IE قسمت Security آدرس IP دستگاه رو به لیست Trusted Sites اضافه کنید.

اگر امکانش رو دارید اسکرین شات از صفحه خطا ارسال کنید اگر لازم باشه از دوستانی که این تجربه کار با جایانت رو داشتن براتون می پرسم.

107

mahmoudezoj
05-13-2018, 14:02
متاسفانه جواب نداد
با اپرا و فایرفاکس و کوروم هم تست کردم

سلام به انجمن خوش آمدید

بنده تجریه کار با BaiKal giant N رو ندارم. ولی مشکلی که شما دارید رو با برنامه های مختلف دیگه داشتم. به نظر می رسه مشکل شما مربوط به مرورگر باشه.
لطفا با مرورگر دیگه امتحان کنید مثلا اگر با IE تست نکردید حتما با اینترنت اکسپلورر تست کنید و قبلش در بخش تنظیمات IE قسمت Security آدرس IP دستگاه رو به لیست Trusted Sites اضافه کنید.

اگر امکانش رو دارید اسکرین شات از صفحه خطا ارسال کنید اگر لازم باشه از دوستانی که این تجربه کار با جایانت رو داشتن براتون می پرسم.

107

mahmoudezoj
05-13-2018, 14:09
اینم عکس که قانونا باید بتونم آدرسا رو وارد کنم

108

coinmaster
05-13-2018, 15:01
لطفا با اینترنت اکسپلورر هم تست کنید و اون تنظیماتی که عرض کردم رو انجام بدید.
سیستم عاملتون چیه؟

عکسی که گرفتید را میفرستم برای یکی از دوستان جوابش رو اگر متوجه شد عرض می کنم خدمتتون.

mahmoudezoj
05-13-2018, 23:40
بازم تست کردم جواب نداد.
ببینید دستگاه کار می کنه ها. ولی روی ی ارزی هست که من الان میخوام عوضش کنم. ولی توی tab ماینر که میرم تغییر بدم چیزی نشون نمیده!!! همینجوری که تو عکس می بینین میشه
حالا منتظر می مونم از دوستتون بپرسین

coinmaster
05-14-2018, 10:01
اوکی سیستم عاملتون رو هم بفرمایید.
من از ایشون ID اسکایپ پشتیبانی بایکال رو گرفتم مستقیم از baikal support می پرسم و بهتون می گم فقط ممکنه سوالی بپرسند که من به شما انتقال می دم لطفا این صفحه رو چک کنید اگر موردی بود باهاتون هماهنگ می شم.

mahmoudezoj
05-14-2018, 13:19
از اونا پرسیدم میگن orange pi مشکل داره باید یدونه کارت orange pi بخرین!!!
من تازه دو هفته هست دستگاه رو خریدم و از همون روز اول به این مشکل خورد. فروشنده هم میگه باید بیارینش اینجا یک هفته اقلا پیشمون باشه ببینیم چشه!!!
من خودم ولی فکر می کنم اونقد حاد نباشه قضیه که دستگاه رو یکی دو هفته بگیرن ازم!
هیچ مدل نمیشه ip دستگاه رو عوض کرد؟

coinmaster
05-14-2018, 13:24
این سوال ها رو پرسدین:
sd کارت رو خارج کردید؟
دستگاه دیگه مشابه دارید که کار کنه؟

mahmoudezoj
05-14-2018, 13:33
بله عکس براش فرستادم اول گفت باید sd مموری رو دربیارین و reimaging کنینکه ریست فکتوری بشه. ولی لامصب با اینکه reimaging می کنم هیچ تغییری نمی کنه و تنظیمای قبلی هم می مونه !!!
نه متاسفانه دستگاه دیگه ای ندارم
ip همیشه ثابته؟ نمیشه تغییر داد؟

coinmaster
05-14-2018, 16:03
دستگاه پشتیبانی خوبی داره. ولی من فکر مینکم هنوز مشکل شما مربوط به Browser است.

mahmoudezoj
05-15-2018, 08:23
با چندتا Browser تست کردم همونجوریه. ولی اون آی پی رو گه توی explorer* میزنم ی حالتی میشه که نمی تونم پسورد وارد کنم. یعنی دکمه ای که enter حذف میشه

109

دستگاه پشتیبانی خوبی داره. ولی من فکر مینکم هنوز مشکل شما مربوط به Browser است.

coinmaster
05-15-2018, 09:59
این کار رو کردید؟ :

در مرورگر اینترنت اکسپلورر قسمت تنظیمات گزینه Internet Option را انتخاب کنید و از قسمت security گزینه Trusted Sites رو بزنید روی Sites کلیک کنید و در کادری که باز میشه آدرس IP دستگاه ماینر رو بزنید قبلش تیک Require Server verification https را بردارید.

110 111

mahmoudezoj
05-15-2018, 12:50
دقیقا همینجوری زدم
قسمت
Require Server verification https هم خودشش تیک نداشت

این کار رو کردید؟ :

در مرورگر اینترنت اکسپلورر قسمت تنظیمات گزینه Internet Option را انتخاب کنید و از قسمت security گزینه Trusted Sites رو بزنید روی Sites کلیک کنید و در کادری که باز میشه آدرس IP دستگاه ماینر رو بزنید قبلش تیک Require Server verification https را بردارید.

110 111

coinmaster
05-15-2018, 13:50
به نظرم با یه کامپیوتر دیگه تست کنید. اگر نشد تنها راه اینه که فرمور آپدیت کنید اونهم با هماهنگی پشتیبانی بایکال